#
#

Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos projektas „Mažasis princas – didelė kelionė“

Mokykla: Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija

Kūrybos agentas:  Julius Paplauskas

Kuriantis praktikas:  Karolina Žernytė

Kuriantis praktikas:  Laisvis Karvelis

Kuruojantis mokytojas:  Aldona Gailienė

 


Tyrinėjimo sritis:  Kaip ugdyti mokinių atkaklumą, bendradarbiavimo, improvizacijos ir eksperimentavimo gebėjimus bei pasitikėjimą savimi per teatrinę ir žurnalistinę veiklą, integruojant lietuvių k. ir literatūrą, anglų k. ir istorijos dalykus?

Tikslinė grupė:  6 klasių mokiniai ir mokytojai.

Tikslai:  Atkaklumas, bendradarbiavimas, improvizacijos ir eksperimentavimo gebėjimai.

Mokomieji dalykai, su kuriais susijęs projektas:  Istorija, lietuvių kalba, anglų kalba.


Kūrybinė veikla, įtraukta į projektą:  Teatras, kinas.


  • Projekto idėja – lavinti vaikų ir mokytojų kūrybiškumą per užsiėmimus ir veiklas, vienijamas literatūros kūrinio „Mažasis princas“. Remiantis kūriniu buvo atrinktos 8 socialinės planetos (Rožės, Baobabų, Karaliaus, Biznieriaus, Žibintininkų, Lapės, Gyvatės ir Traukinių), pagal kurias buvo sudarytos mišrios grupės iš dviejų skirtingų klasių mokinių. Dirbdami grupėse ir padedami grupes kuruojančių mokytojų bei praktikų, mokiniai kūrė socialines akcijas, „flashmobus“, vaidinimus, lėlių spektaklius, šokius, atliko žurnalistinius tyrimus bei sukūrė realų verslą - pagamino nuostabius sėdmaišius ir planuoja aprūpinti jais visą mokyklą.
  • Projekto tinklalapis - http://idejuteatras.weebly.com

 
 
 
      
 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.