#
#

„Kartu mes galim viską!” Klaipėdos „Vyturio” pagrindinėje

Mokykla: Klaipėdos „Vyturio“ pagrindinė mokykla

Kūrybos agentas:  Rolanda Lukoševičienė

Kuriantis praktikas:  Jotvilas Švirinas

Kuruojantis mokytojas: 

 


Tyrinėjimo sritis:  Bendravimas, bendradarbiavimas ir mokymosi motyvacija, knygų neskaitymas, klausymosi įgūdžių stiprinimas ir klasės mikroklimato gerinimas.

Tikslinė grupė:  24 šeštokai, 13-14 metų moksleiviai

Tikslai:  Stiprinti mokinių gebėjimą bendradarbiauti, gerinti klausymosi, dėmesio sutelkimo įgūdžius ir tokiu būdu pagerinti klasės mikroklimatą, kas galėtų padėti pagerinti mokymosi rodiklius ir ugdyti kitokį požiūrį į tarpusavio bendravimą.


Ar vaikai, drauge siekdami bendro tikslo, drauge muzikuodami ir kurdami tekstus, gali pajusti bendradarbiavimo reikalingumą ir naudą? Ar kūrybiško mokymosi projektai gali turėti įtakos mokymosi rezultatams, mokinių tarpusavio santykiams? Svarbu ir tai, ar mokytojai gaus apčiuopiamos naudos iš dalyvavimo projekte, ar sieks pritaikyti kitokias mokymo formas?

Tikslinė grupė – Klaipėdos „Vyturio“ pagrindinės mokyklos 6 klasė. Ją dalyvauti projekte išrinko mokyklos vadovybė dėl to, kad šios klasės mokiniams trūksta motyvacijos mokytis ir tarpusavio bendravimo kultūros.


Ryškiausi įspūdžiai

Kartu su kūrybinio rašymo specialiste Sondra vaikai kūrė tekstus dainoms jiems aktualiomis temomis. Pagrindinis kuriantis praktikas Jotvilas kartu su kitais praktikais vedė muzikos pamokas ir kūrė muziką dainoms pagal vaikų parašytus tekstus. Tai mokiniams buvo nauja patirtis, naujas iššūkis patirti sėkmę. Juk galutinis rezultatas –koncertas, per kurį skambės pačių sukurtos eilės, dainos, šokiai.

„Labai smagu! Su Jotvilu ir Linu smagu dirbti, ir tik su jais smagiausios pamokos“, – sako šeštokas Deividas.

Nuorodos: Projekto profilis socialiniame tinkle facebook.com - palaikykiye!

 
 
 
      
 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.