#
#

Kazlų Rūdos savivaldybės Plutiškių vidurinės mokyklos projektas „Eksperimentų G + M”

Mokykla: Kazlų Rūdos sav. Plutiškių vidurinė mokykla

Kūrybos agentas:  Greta Minkštimienė

Kuriantis praktikas:  Raima Drąsutytė

Kuriantis praktikas:  Rita Karklytė

Kuruojantis mokytojas: 

 


Tyrinėjimo sritis:  Tarpusavio santykiai, atskirtis tarp mokinių

Tikslinė grupė:  18 septintokų, 13-14 metų moksleiviai

Tikslai:  Sudominti vaikus gamtamoksliais dalykais, padėti vaikams pereiti nuo apčiuopiamų konkrečių daiktų suvokimo prie abstraktaus mąstymo


Kadangi mokiniai gabūs, protingi ir aktyvūs mokykla nori pažadinti juose slypintį potencialą (kai kurie vaikai iš vis nenori ir nemato prasmės mokytis) per kūrybinį gamtamokslių dalykų mokymąsi. Taip pat klasėje yra tam tikrų drausmės ir tarpusavio santykių problemų, kurios trukdo tiek klasės draugams, tiek mokytojams efektyviai dirbti.

Pavyzdžiui, kalbant apie vandenį, ieškoma kiekvieno mokslo sąsajų su juo: biologija – kūno skysčiai, kraujotakos sistema; fizika – tėkmė, greičiai, fizinės savybės, geografijoje – vandens telkiniai, upės. Taip susiejant kiekvieną elementą su gamtamoksliais dalykais ir bendraisiais dalykais bei programomis. Veiklos vykdomos biologijos bei technologijų klasėse, sporto salėje, mokyklos kiemelyje (lauke) bei už mokyklos ribų prie ežerėlio.

 Kūrybiško mokymosi metu Plutiškių mokyklos moksleiviai sukūrė filmą „Plutiškių gentis":

 

Tęsinys

Nuorodos: „Kūrybinės partnerystės" mokyklos tinklapyje, projekto profilis socialiniam tinkle facebook.com - palaikykite!

 
 
 
      
 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.