#
#

Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokyklos projektas „Donelaitis - jėga!”

Mokykla: Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla

Kūrybos agentas:  Simas Janulis

Kuriantis praktikas:  Marat Sargsyan

Kuruojantis mokytojas: 

 


Tyrinėjimo sritis:  Motyvacija, bendravimas, bendradarbiavimas, neskaitymas

Tikslinė grupė:  25 vienoliktokai, 17-19 metų moksleiviai

Tikslai:  Mokiniai labiau bendraus vieni su kitais, aktyviau įsitrauks į veiklas pamokų metu ir po jų, ne taip greitai atmes klasikinės literatūros kūrinius.

Mokomieji dalykai, su kuriais susijęs projektas:  Lietuvių kalba, technologijos, dailė, etika, informacinės technologijos


Kūrybinė veikla, įtraukta į projektą:  Teatras, scenarijų rašymas, kadruočių piešimas, režisavimas, dekoracijų gamyba, montavimas (filmų kūrimas). Mokytojams: baigiamojo renginio organizavimas, režisūra, šokis.


„Tai buvo mūsų visų lūžiai", - pasakė vienas iš mokinių - projekto dalyvių. Ši frazė apibūdina ne tik to vieno vaiko asmeninę patirtį, bet ir visų projekto dalyvių. Tai buvo nauja, neįprasta, o kartais net sunku, tačiau - įkvepiančio „Kūrybinių partnerysčių" vaikai tapo kitokie. Projekte dalyvavę mokytojai įgijo kūrybiško mokymo patirties.

Mokykla jau šiemet išbandė netradicinį mokymą pasitelkiant kūrėją profesionalą. Rezultatai buvo akivaizdūs. Tokią praktiką taikysime ir ateityje.

Tęsinys
Nuorodos: „Kūrybinės partnerystės" mokyklos tinklapyje, projekto profilis socialiniame tinkle facebook.com - palaikykite!

 
 
 
      
 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.