#
#

„Kūrybinės jungtys“. Forumas kūrybiškumui ugdyti
Kūrybingas yra tik žmogus ir jo kūrybingumas niekada negali būti ribojamas. Pastaruoju metu, kai kalbama apie jauno žmogaus savirealizacijos galimybes, pabrėžiamas kūrybiškumas kaip veikimo būdas, reikalingas praktiškai pritaikant žinias, priimant sparčiai kintančio pasaulio iššūkius, sprendžiant problemas ir priimant sprendimus. 

Ugdymo plėtotės centras, įgyvendinantis programą „Kūrybinės partnerystės“, kviečia į forumą aptarti, kaip kūrybiškumo mokymo programa įgyvendinama Lietuvos mokyklose. Projekto veiklos rezultatai atskleis daugybę transformacijų, išryškėjusių kūrybiško mokymo(si), vykusio projekto metu, procese – nuo asmeninių iki visos mokyklos pokyčių. 

Rengdami forumą sieksime per teorinį ir praktinį aspektus parodyti platų kūrybiškumo spektrą: procesą, motyvaciją, kūrybiško mokymo(si) būdus ir tokios veiklos rezultatus. Norintiems atrasti savo kūrybinį potencialą galime tiesiog čia ir dabar suteikti galimybę. 

Žmonės iš prigimties yra kūrybingi, tik reikia jiems sudaryti sąlygas kūrybingumui atskleisti. Kūrybiškas mokymas(is) pagrįstas mokymosi ir raiškos būdų įvairove, tinkamos mokymuisi aplinkos sukūrimu, aktyvia vaizduotės veikla. Tai ir yra esminė sąlyga. Kūrybinė partnerystė pagilina bei išplečia kūrybiško mokymo(si) procesą ir daro jį inovatyvų. Unikali kūrėjų bendradarbiavimo su mokytojais patirtis skatina pokyčius ir daro įtaką ne tik asmeniniam tobulėjimui, bet dažnai perauga ir į visą bendruomenę apimančią partnerystę.  

Dvi dienas vyksiančio forumo programoje – tarptautinių ekspertų ir Lietuvos specialistų įžvalgos, diskusijos bei praktinės kūrybinės dirbtuvės visiems dalyviams. Pirmoji diena – kūrybiškumas kaip teorija ir praktika. Antroji diena –  partnerystės kaip kūrybinės jungties steigtis, skleistis ir ateitis. 
  
Pasitelkime vaizduotę, įtraukime visus pojūčius ir atpažinkime kūrybingumą.


 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.