#
#

Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos projektas „Pažink save”

Mokykla: Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

Kūrybos agentas:  Justina Jurevičiūtė

Kuriantis praktikas:  Solveiga Masteikaitė

Kuruojantis mokytojas: 

 


Tyrinėjimo sritis:  Matematika kūrybiškai

Tikslinė grupė:  30 pirmokų - gimnazistų, 15-16 metų moksleiviai

Tikslai:  1. pagerinti Ig klasės ir jų matematikos mokytojos tarpusavio santykius, pašalinti įtampą, nerimą ir baimę matematikos pamokose. 2. naujai suburtai klasei bendradarbiaujant formuoti kolektyvą. 3. keisti formalų mokinių požiūrį į mokslą, išmokyti juos džiaugtis ir mėgautis procesu, negalvojant apie konkrečius rezultatus.


Tebūnie šį kartą matematika – daugiausia streso keliantis dalykas projekto dalyviams.

„Pažink save“, – taip garsiuoju Sokrato posakiu galima būtų apibūdinti „Kūrybinių partnerysčių" Juozo Miltinio gimnazijoje tyrinėjimo sritį.

Nuspręsta išbandyti socialinių žaidimų kelią – juk ne pati matematika yra didžiausias galvos skausmas, o nejaukumas, kad galiu ko nors nesuprasti, atrodyti kvailesnis. Gal trūksta draugų ar mokytojos padrąsinimo, supratimo. Suprasti – tai pirmiausia pažinti. Pasirodo, daug ko nežinai net apie suolo draugą, o ką jau kalbėti apie matematikos mokytoją. Socialiniai žaidimai kartu su savo mokytoja – pagrindinis projekto principas. Antra, prisijaukinti matematiką, gal net pajuokauti su ja. Pavyzdžiui, sukurti kolektyvinį eilėraštį apie parabolę, įpusėjus matematikos pamokai, 1 minutę pašokti.

Kūrybiško mokymosi metu Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos moksleiviai sukūrė filmą „Žaidžiame matematiką"



Tęsinys

Nuorodos: „Kūrybinės partnerystės" mokyklos tinklapyje, projekto profilis socialiniame tinkle facebook.com - palaikykite!

 
 
 
      
 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.