#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Prof. Gintautas Mažeikis „Ugdymas čia, kūrybingumas dabar” ir humanistika

Nuo senovės, nuo šamanizmo ir antikos laikų siejamas dvasinis ugdymas ir kūrybingumas: tantristinės ir ekstatinės praktikos, ritualai, piešiniai ant sienų, oralinės ir rašytinės kultūros raida - visa tai yra lopšys iš kurio išaugo civilizuota žmonija.

Tačiau humaniastikos praktikų ir kūrybos ryšio suvokimas, meistrystės ir kūrybingumo sąsajos buvo aiškiai, kritiškai reflektuojamos žymiai vėliau, daugiausiai vėlyvojo helenizmo, senovės Romos ir ypatingai Renesanso laikotarpiu. Būtent tada ugdymas, kūrybingumas, humanistika buvo griežtai susieti...

2012 birželio 7 - 8 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre vykusio Forumo kūrybingumui ugdyti moderatorius - habilituotas daktaras Gintautas Mažeikis, filosofas, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, knygų „Po pono ir tarno: lyderystės ir meistrystės dialektika“ (2012 m.), „Kompetencijų ugdymo sistema taikant kooperuotų studijų metodą“ (2007 m.) ir kitų autorius.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.