#
#

Vilniaus licėjaus „METAMORFOZĖS – pasitikėjimą auginanti partnerystė“

Mokykla: Vilniaus licėjus

Kūrybos agentas:  Ingrida Dubinskaitė

Kuriantis praktikas:  Mindaugas Tendziagolskis

Kuruojantis mokytojas: 

 


Tyrinėjimo sritis:  Savivertė, bendravimas, bendradarbiavimas, Tautinės tapatybės ugdymas

Tikslinė grupė:  26 pirmakursiai, 14-15 metų moksleiviai

Tikslai:  Pasitikėjimo savimi ir kitais auginimas bendraujant/bendradarbiaujant, kaip bendros veiklos turinį imant licėjaus vertybes.


Atsirado supratimas, kad galima akademinį mokymąsi derinti su kitais mokymosi būdais. Mokytojai ir mokiniai suprato, kad nuoširdus ir atviras bendravimas taip pat daro teigiamą poveikį ugdymo procesui. Mokymasis tai ne tik žinių kaupimas, bet ir bendravimo ir bendradarbiavimo mokymasis, kitų patirties perėmimas.

Mokiniai dalijasi savo patirtimi su jaunesniais mokiniais, o veiklos produktais - jaukiomis mokyklos erdvėmis ir žaidimais, įprasminančiais licėjaus vertybes, naudojasi visa bendruomenė. Projekto dalyvių išgrynintos bendruomenės vertybės tapo paskata remtis jomis licėjaus gyvenime kaip asmeninėmis vertybinėmis nuostatomis.

Tęsinys
 
Nuorodos: „Kūrybinės partnerystės" Licėjaus tinklapyje, projekto profilisi socialiniame tinkle facebook.com - palaikykite! 
 
 
      
 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.