#
#

Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijoje „Audiovizualinė medija – kūrybiškos tolerancijos paieškos"

Mokykla: Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija

Kūrybos agentas:  Justina Jurevičiūtė

Kuriantis praktikas:  Gabrielius Liaudanskas

Kuruojantis mokytojas:  Donatas Kriukas

 


Tyrinėjimo sritis:  Savivertės kėlimas

Tikslinė grupė:  26 pirmokai - gimnazistai, 15-16 metų moksleiviai

Tikslai:  1. Sustiprinti tikslinės mokinių grupės savivertę. 2. Pakelti motyvaciją veikti. 3. Mažinti neapykantą ir atskirtį tarp mokinių klasėje.

Mokomieji dalykai, su kuriais susijęs projektas:  Bendrųjų kompetencijų ir gyvenimo įgūdžių ugdymas, informatika, muzika, literatūra


Kūrybinė veikla, įtraukta į projektą:  Diskusijos, trafaretų ir muzikinio kūrinio gamyba


Labai pasiteisino projekte vykdytos veiklos. Trafaretų gamyba yra meno forma, kuri mokiniams dažnai asocijuojasi tik su vandalizmu, todėl tokia jo pateikimo forma, leido jaunuoliams priimti grafičių purškimą, kaip meninės raiškos formą, kuria jie gali išsakyti savo socialines pažiūras. Dainos kūrimas irgi leido jiems nevaržomai pasakyti draugams, tėvams, mokyklai, kas jiems yra svarbu. Mokiniai didžiuojasi savo darbo rezultatu, platina jį socialiniame tinkle facebook.com, dalinasi su draugais iš kitų mokyklų.

Pastebėtina, kad projekte yra labai svarbu tinkamai išnaudoti kylančius konfliktus, priimti juos, kaip galimybę sustiprinti visų pasitikėjimą mokykloje vykdoma veikla.

Nuorodos: „Kūrybinės partnerystės" mokyklos tinklapyje, projekto profilis socialiniame tinkle facebook.com - palaikykite! 
 
 
      
 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.