#
#

Virbalio vidurinės mokyklos „Lauko laboratorija”

Mokykla: Vilkaviškio r. Virbalio vidurinė mokykla

Kūrybos agentas:  Viltautė Žemelytė

Kuriantis praktikas:  Aurelija Slapikaitė Jurkonė

Kuruojantis mokytojas: 

 


Tyrinėjimo sritis:  Sugebėjimas mokytis, sudominimas tiksliaisiais mokslais

Tikslinė grupė:  27 aštuntokai iš dviejų klasių, 14-16 metų moksleiviai

Tikslai:  surasti būdą, kaip aštuntokams įdomiai mokytis fiziką, chemiją ir biologiją – tiksliuosius dalykus, kurie šiuo metu sunkiai sekasi visai laidai. Kūrybiniu projektu siekiama rasti būdus mokytis šių dalykų taip, kad pačių vaikų savęs vertinimo kriterijai remtųsi ne pažymiais, bet įsitraukimu, susidomėjimų bei smalsumu.


Daliai mokytojų teko apsiprasti su mintimi, kad mokykla - tai ne tik akademinė veikla, tai ir kūrybinis procesas. ,,Mokymasis" yra daug platesnė sąvoka, negu darbas pamokose: tai ir visa įgyta kasdieninė, kūrybinė, darbinė patirtis. Mokyklai ir mokytojams teko taikytis prie pokyčių ir patiems keistis.

Visa įgyta patirtis yra mūsų turtas, tik nereikia bijoti juo dalintis. Organizuodama veikla naudojamės aktyviais, sužinotais iš agentų ir praktikų, metodais, drąsiau planuojame pamokas ir, aišku, dalinamės savo patirtimi su kitais.

Tęsinys

Nuorodos: Projekto profilis socialiniame tinkle facebook.com - palaikykite! Nuotraukų galerija Picasa.

 
 
 
      
 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.