#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

2011m. ,,Tyrinėjančių mokyklų“ mokytojai dalinasi patirtimi Marijampolėje

Šių metų spalio 29 dieną Marijampolės švietimo centre įvyko seminaras „Bendradarbiavimo su kūrybiniais partneriais mokykloje galimybės ir patirtis“.

Seminarą vedė ir savo patirtimi dalinosi ,,Kūrybinių partnerysčių“ projekto mokytojai 2012-2012 mokslo metais dalyvavę  ,,Tyrinėjančių mokyklų“ programoje. Lektoriai - penkių rajono mokyklų atstovai, turėjo po valandą laiko, kad galėtų pristatyti nuveiktus darbus, pasidalinti rūpesčiais, lūkesčiais ir pasiektais rezultatais. Mokytojai džiaugėsi, kad šio projekto metu buvo galima atskleisti „sunkius vaikus“, rasti takelį į jų širdis, gerinti mokinių tarpusavio santykius, spręsti kitas, ugdymo procese iškylančias, problemas. Taip pat seminaro vedėjai kalbėjo ir apie mokytojų kūrybiškumą, džiaugėsi galimybe pasidalinti patirtimi su kitų mokyklų atstovais, dalyvaujančiais „Kūrybinių partnerysčių“ projekte, ar dar tik besidominčiais šiuo projektu.

Seminarą vedantys mokytojai mokė susirinkusius kolegas įvairių žaidimų, kurie padeda artimiau pažinti mokinius, atsipalaiduoti jiems įtempto darbo pamokose metu, rodė filmukus apie projektinę veiklą mokyklose. Seminaro dalyviai džiaugėsi seminaro pranešėjų nuoširdžiu bendravimu, patys tokį bendravimo stilių ar kitas projekte taikytas veiklas sieks įgyvendinti mokyklose, kuriose jie dirba.

Daugiau skaitykite Marijampolės Švietimo centro tinklapyje

 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.