#
#

Rokiškio rajono Obelių darželis – mokykla

Interneto svetainė:  www.obeliudm.rokiskis.lm.ltRokiškio r. Obelių darželis – mokykla veiklą pradėjo 1994 metais, reorganizavus Obelių vaikų lopšelį darželį ir Obelių vidurinę mokyklą. Darželio - mokyklos misija – teikti ikimokyklinį, priešmokyklinį ir pradinį ugdymą, rengiant mokinius sėkmingam tolesniam mokymuisi ir gyvenimui. Vaikai mūsų įstaigą pradeda lankyti nuo 2 metų.

Kiekvienoje ugdymo pakopoje siekiame, kad vaikas gautų ne tik kuo daugiau teorinių žinių, bet ir lavėtų jo gyvenimo įgūdžiai, formuotųsi vertybinės nuostatos, pasitikėjimas savimi. Mokytojai skatina vaikų aktyvumą, domėjimąsi juos supančiu pasauliu, menais , kultūra, supažindina su šiuolaikinėmis technologijomis. Šiuo metu mūsų įstaigoje ugdoma 110 mokinių, 17 priešmokyklinio, 28 ikimokyklinio amžiaus vaikai. Mūsų įstaiga yra ypatinga tuo, kad joje ugdoma 20 vaikų iš Obelių vaikų globos namų. Dirba 4 auklėtojai, 1 priešmokyklinio ugdymo pedagogė, 13 mokytojų, 1 specialioji pedagogė, logopedė, 2 vadovai. Mūsų mokytojai yra ir švenčių, parodų organizatoriai, tradicijų puoselėtojai, neformaliojo ugdymo būrelių ir kasmet organizuojamų vasaros stovyklų vadovai. Organizuojami šie tradiciniai renginiai: Mokslo metų pradžios, Ketvirtokų atsisveikinimo su mokykla koncertai, Abėcėlės šventės, susitikimai su Kalėdų seneliu, Kaziuko mugės, Vaikų velykėlės, paramos akcijos ,,Dovanoju šilumą, šypseną“. Dalyvaujame pilietinėse akcijose ,, Atmintis gyva, nes liudija“, ,,Nedelsk“, ,,Tolerancijos laivas“ , ,,Augsiu aktyvus 2011“ , įvairiuose respublikiniuose ir rajoniniuose konkursuose. Turime bendradarbiavimo su kitais partneriais patirties. 2009 - 2011 m. vykdėme Comenius projektą ,,Žaidimai: nuo senelių iki šiandien“ kartu su Palermo ,,Michele Amari“ (Italija) ir Scoala cu clasele I-VIII Daita (Rumunija). Bendraujame su Subatės pagrindinės mokyklos (Latvija) pradinių klasių mokytojais ir mokiniais, Rokiškio r. ugdymo įstaigomis, Obelių miesto biblioteka.
Obelių darželis - mokykla: „Žaisdami mokomės“
 
Daugiau
 
Rokiškio r. Obelių mokyklos-darželio projektas „Baltojo drakono šventė“
 
Daugiau
 
Rokiškio r. Obelių mokyklos-darželio projektas „SU(iš)GYVENIMAS“
 
Daugiau
 
Rokiškio rajono Obelių darželio - mokyklos projektas „Draugiškos galimybės"
 
Daugiau
 
Rokiškio rajono Obelių darželio - mokyklos projektas „Kuriame savo mokyklą kartu"
 
Daugiau
 
Rokiškio rajono Obelių darželio - mokyklos projektas „Mokytis ritme"
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.