#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Kontaktai

Milda Laužikaitė

 
Projekto „Kūrybinės partnerystės“ vadovė
Tel.: (+370 5) 2771550
Mob.: (+370 6) 7139582
milda@kurybinespartnerystes.lt
Agnė Biliūnaitė

 
Kūrėjų grupės vadovė
Tel.: (+370 5) 2777690
Mob.: (+370 6) 8228046
agne@kurybinespartnerystes.lt
 
Živilė Kubilienė

 
Mokyklų grupės vadovė
Tel.: (+370 5) 2777690
zivile@kurybinespartnerystes.lt
 
Vita Venslovaitė

 
Tyrimų grupės vadovė
Tel.: (+370 5) 2771550
vita@kurybinespartnerystes.lt
Agnė Norkutė

 
Kūrėjų grupės narė
Tel.: (+370 5) 2777690
agne.norkute@kurybinespartnerystes.lt
 
Vilija Navickaitė

 
Mokyklų grupės narė
Tel.: (+370 5) 2777690
vilija@kurybinespartnerystes.lt
 
Ieva Girčytė

 
Tyrimų grupės narė
Tel.: (+370 5) 2771550
ieva@kurybinespartnerystes.lt
Aistė Jasaitytė Čeburiak

 
Kūrėjų grupės narė
Tel.: (+370 5) 277690
aiste.jasaityte@gmail.com
 
Jolita Baltūsytė

 
Mokyklų grupės narė
Tel.: (+370 5) 2777690
jolita@kurybinespartnerystes.lt
 
Kęstas Bepirštis

 
Kūrėjų grupės narys
Tel.: (+370 5) 2777690
stiuartas@gmail.com
Biuro adresas:

„Kūrybinės partnerystės"
Ugdymo plėtotės centras
Geležinio vilko g. 12, 0112 Vilnius


Projekto regionų kuratoriai:



Vilnius

Danguolė Bylaitė- Šalavejienė  danguole.salavejiene@leu.lt 

Alicija Romeiko alicija.romeiko@vpu.lt 
Kaunas Giedrė Tamoliūnė kauno.reg@kurybinespartnerystes.lt

 

Klaipėda

Vilma Skvarčinskienė klaipedos.reg@kurybinespartnerystes.lt

Robertas Kavolius


Marijampolė

Erika Samulė marijampoles.reg@kurybinespartnerystes.lt


Utena

Dovilė Franckevičienė utenos.reg@kurybinespartnerystes.lt


Kėdainiai

Rūta Damulytė kedainiu.reg@kurybinespartnerystes.lt


Kelmė

Rima Biveinienė kelmes.reg@kurybinespartnerystes.lt


Pakruojis

Eglė Kriukaitė pakruojo.reg@kurybinespartnerystes.lt


Lazdijai

Eglė Mačionienė lazdiju.reg@kurybinespartnerystes.lt


„Kūrybinių partnerysčių" administracija:

Lina Kaulakytė
Projekto koordinatorė
El. paštas: lina@kurybinespartnerystes.lt
Tel.: 852771359 
Mob. tel.: 868228045 
 

Jurgita Nainienė
Projekto viešųjų pirkimų koordinatorė
El. paštas: jurgita.nainiene@upc.smm.lt
Tel.: 852771359
 

Almina Žilinskienė
Projekto finansininkė
El. paštas: almina.zilinskiene@upc.smm.lt
Tel.: 852771359
 

Vykdančiosios organizacijos rekvizitai:

Ugdymo plėtotės centras
M. Katkaus g. 44, 09217 Vilnius
Tel.: (8 5) 275 2362, faks. (8 5) 272 4315
El. paštas: info@upc.smm.lt
Interneto svetainė: http://www.upc.smm.lt/
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 302430498