#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Priminimas apie Forumą kūrybingumui ugdyti

Mieli bičiuliai,

Maloniai primename, kad birželio 7-8 dienomis Litexpo konferencijų centre vyks Forumas kūrybingumui ugdyti, kviečiame registruotis.

Naujausia Forumo programa, su pranešėjų pristatymais ir sesijų aprašymais. Čia pateikiama informacija padės jums pasirinkti iš paralelinių sesijų antrąją forumo dieną.

Skubame atkreipti dėmesį, kad programa pasipildė naujais dalyviais - Caroline Ulvsand ir Jensu Friis-Hansenu iš organizacijos „Drömmarnas Hus” (Malmė). Šie švedų praktikai kviečia Jus į savo „Svajonių choro“ dirbtuves, kuriose džiaugsmas ir smalsumas bus derinami su kultūra, gamta ir kūrybišku ugdymu, tad kviečiame būtinai aplankyti Caroline ir Jensą birželio 8-ąją dieną.

Dviejų dienų forumo programoje – įvairių šalių tyrėjų ir praktikų įžvalgos, diskusijos ir praktinė patirtis. Pirmąją dieną - Ugdymas ČIA - tyrinėsime, kas yra kūrybingumas, kokios skirtingų šalių kūrybiškumo ugdymo tradicijos, kviesime diskutuoti, kodėl tai aktualu šiandien ir ką galime daryti jau dabar. Pertraukų metu bus galimybė susipažinti su naujomis Lietuvos mokyklų kūrybiško mokymosi patirtimis. Antrąją forumo dieną - Kūrybingumas DABAR - siūlome unikalią galimybę patiems patirti ir kuo daugiau diskutuoti, kokias mokymosi galimybes gali atverti kūrybiški požiūriai ir veiklos būdai.
Šia konferencija siekiame įkvėpti specialistus, tyrėjus, menininkus, pedagogus bei politikus, skatinant suprasti kūrybiškumo svarbą ir jį ugdyti.


Naujausią Forumo programą, su pranešėjų pristatymais ir sesijų aprašymais rastie čia (PDF).

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.