#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Atidaryta „Kūrybinių partnerysčių“ paskyra socialiniame tinkle Twitter.com

Ugdymo plėtotės centro vykdomo kūrybiško mokymosi projekto Lietuvoje „Kūrybinės partnerystės“ naujienos nuo šiol pasiekiamos socialinio tinklo Twitter.com vartotojams.
 
„Trumposios žinutės „Tviteryje“ mums padės interaktyviau bendrauti su besidominčiaisiais kūrybišku mokymusi, realiu laiku pasidalinti svarbesnėmis citatomis bei įžvalgomis iš renginių, diskusijų ar pranešimų. Žinutes skelbiame lietuviškai ir angliškai, todėl, be tarptautinio konteksto, tikimės įkvėpti daugiau judėjimo ir į primirštą lietuviškąją Twitter.com erdvę“, – viliasi „Kūrybinių partnerysčių“ projekto Komunikacijos grupės vadovė Dalia Bačliūnė.

Pasak D. Balčiūnės, artimiausia proga išbandyti „Tviterio“ teikiamas galimybes ir privalumus – sausio 23 d. rengiama tiesioginė diskusijos „Muziejai ir bibliotekos kaip įtraukiančios mokymosi erdvės“ transliacija internetu. Sekantieji „Kūrybinių partnerysčių“ kanalą – @kurybines – socialiniame tinkle Twitter.com, gaus nuorodų į diskusijos medžiagą, ryškesnes pasisakančiųjų citatas, galės užduoti klausimus dalyviams.

„Kūrybinių partnerysčių“ projekto paskyra socialiniame tinkle Twitter.com pasiekiama adresu twitter.com/kurybines


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.