#
#

Biržų rajono Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos projektas „FOTOemocija – susikalbėjimas be žodžių"

Mokykla: Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė m.

Kūrybos agentas: 

Kuriantis praktikas:  Egidijus Kabošis

Kuruojantis mokytojas: 

 


Tyrinėjimo sritis:  8 klasės mokinius per fotografijos meną išmokyti išklausyti, įsiklausyti, suprasti, gerbti kitų nuomonę, pamatyti, ir tik tuomet kalbėti pačiam. Orentuojantis į biologijos temą „dominuojantys ir recesyviniai genai“ sutelkti dėmesį į konkrečia veiklą – savęs ir savo artimųjų fotografavimą, įsitikinti, kad kiekvienas esame skirtingas, tuo unikalus ir nepakartojamas, tai patvirtinti moksliniais faktais, taip mažinti patyčias, kelti savivertę.

Tikslinė grupė:  15 aštuntokų

Tikslai:  Vaikai atsiskleis, nebijos improvizuoti, ieškoti ir atrasti, patys kelti klausimus, rasti atsakymus. Semsis vieni iš kitų idėjų, palaikys vienas kito bandymus ir tobulės, visi kartu išsilaisvins. Per įvairiapusę veikla su kuriančiu praktiku bei agentu supras kūrybiškumo mastą ir išmoks atrasti jį kiekviename žingsnyje.

Mokomieji dalykai, su kuriais susijęs projektas:  Biologija, dorinis ugdymas (etika ir tikyba), dailė, technologijos pasirenkami dalykai, lietuvių kalba.


Kūrybinė veikla, įtraukta į projektą:  Fotografija


Projekto profilis socialiniame tinkle facebook.com

 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.