#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Forumas kūrybingumui ugdyti

Ugdymo plėtotės centras, įgyvendinantis programą „Kūrybinės partnerystės“, birželio 7–8 dienomis kviečia į Forumą kūrybingumui ugdyti. Maloniai lauksime įsitraukiant į diskusiją žmonių iš kultūros, švietimo ir kitų socialinių sričių aptarti kūrybiškumo sampratos, savybių ir ugdymo galimybių bei poreikio šiuolaikinėje visuomenėje.

Renginyje, kuriame bus plačiai pristatytos skirtingų šalių kūrybiškumo ugdymo tradicijos ir idėjos, bus galima dalyvauti praktiniuose seminaruose ir išbandyti, kaip mokymosi procese būtų galima pritaikyti kūrybišką požiūrį ir idėjas.

Forume sulauksime itin garsių lektorių iš užsienio, kurie ne vienus metus dirba plėtodami kūrybiško ugdymo idėjas ir yra šios srities profesionalai. Tokių ekspertų kaip Michaelis Wimmeris ir Guy’us Claxtonas darbai yra puikus pavyzdys, kad kūrybiškumo ugdymo tema yra aktuali Vakarų šalyse ir plėtojama ne vienus metus. Forumo svečiai, remdamiesi savo patirtimi ir naujausių tyrimų išvadomis pristatys, kaip ugdyti vaikų kūrybingumą, aptars humanistinio ugdymo tradicijas, ugdymo ir kūrybiško mokymosi iššūkius.

Atkreipiame dėmesį, kad pirmąją dieną, per pertraukas tarp pranešimų, „Kūrybinių partnerysčių“ programos dalyviai dalysis ką tik pasibaigusių kūrybiško mokymosi projektų mokyklose įspūdžiais.

Antrąją forumo dieną – „Kūrybingumas DABAR“ – siūlome unikalią galimybę patiems patirti ir kuo daugiau diskutuoti, kokių mokymosi galimybių gali atverti kūrybiški požiūriai ir veiklos būdai.

Šia konferencija siekiame įkvėpti specialistus, tyrėjus, menininkus, pedagogus bei politikus, skatinant suprasti kūrybiškumo svarbą ir jį ugdyti.

Taigi, su dideliu džiaugsmu norime pranešti, kad registracija į renginį, kuris vyks parodų ir konferencijų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius), jau prasidėjo, tad maloniai prašome registruotis.DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.