#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Urtė Karaliūtė

Mokykla: Kauno Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla

Mokykla: Kauno „Vėtrungės“ pradinė mokykla

Mokykla: Šalčininkų rajono Baltosios Vokės „Šilo" vidurinės mokyklos projektas „Kuriame. Kalbame. Mokomės"


Baigiau Filmų prodiusavimo studijas Londone. Studijų metu labia susidomėjau scenografija bei kostiumais. Sukūriau scenografiją keliems studijiniams trumpametražiams filmams. Baigiamajam darbui rašiau pilnametražio filmo scenarijų pagal knygą.

Tuo pačiu metu daug dirbau su audiniais ir įvairiom tradicinėm technikom, kurias jungdama kūriau aksesuarus, interjero detales, papuošalus bei instaliacijas. Tuo užsiimu ir dabar. Prieš metus sukūriau tekstilinių papuošalų liniją iš senų audinių, kuri sėkmingai randa savo mylėtojus ir dabar.

Šalia nuolatinių kūrybinių ieškojimų ilgus metus dirbau su vaikais ir jaunimu. Kartu kūrėme, mokėmės, žaidėme, ieškojome kelio atgal į visuomenę ir šeimą, kuri juos buvo atstūmusi. Ši veikla taip pat tapo neatsiejama mano ieškojimų dalimi, nes labai daug iš vaikų išmokstu ir aš pati, ir jaučiu didžiulį džiaugsmą, kai galiu kažką jiems duoti.

Kūryba net ir mano kasdienybėje vaidina labai svarbų vaidmenį, manau, kad kūrybiškas gali būti tiek išlipimas iš lovos, tiek maisto ruošimas. Džiaugiuosi galėdama prisidėti prie projekto, kuriame toji natūrali kūrybinė energija būtų nukreipta konkretaus tikslo link, siekiant naudingų pokyčių mokymosi procese.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.