#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

„Kūrybinės partnerystės“ kviečia kūrėjus į informacinius seminarus

Kviečiame įvairių kultūros, meno, mokslo ir kūrybos sričių profesionalus išsamiau susipažinti su „Kūrybinių partnerysčių“ projektu ir sužinoti apie galimybes jame dalyvauti.

Seminarai vyks šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Telšiuose, Panevėžyje, Šiauliuose. Į seminarus kviečiame registruotis iki kovo 29 d. adresu: kuriam@kurybinespartnerystes.lt . Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, profesiją, darbovietę, telefoną, el. paštą ir miestą, kuriame ketinate dalyvauti. Prie laiško nepamirškite prisegti užpildyto klausimyno (jį galima parsisiųsti iš čia: http://www.kurybinespartnerystes.lt/informacija_kurejams-76). Seminarų tvarkaraštis pateiktas pranešimo pabaigoje.

Seminaruose dalyvaus programoje jau dirbantys kūrybos agentai, kurie pasidalins gyva ir naudinga patirtimi iš darbo mokyklose. Projekto komanda pristatys „Kūrybinių partnerysčių“ kontekstą, tikslus bei eigą, nusakys kuriančių žmonių vaidmenis programoje. Seminarai nevyks principu – „vienas visada kalba, kiti klauso“, tikimės sukurti erdvę visiems dalyvaujantiesiems pasikalbėti ir šiek tiek „patirti“ esminius programos principus – bendradarbiavimą, atvirumą ir dalinimąsi.

Programoje nuo 2011 metų dalyvavo per 170 įvairių sričių kūrėjų, kurie dirbo 93 mokyklose visoje Lietuvoje. Tai muzikai, aktoriai, režisieriai, žurnalistai, dizaineriai, architektai, fizikai, chemikai – ir šis sąrašas toli gražu ne baigtinis.

Svarbu iš karto pasakyti, kuo „Kūrybinės partnerystės“ išskirtinės. Tai nėra meno projektai mokyklose, siekiantys meninių rezultatų. Čia kuriantys žmonės, pasitelkdami savo įgūdžius, padeda mokyklai spręsti aktualius iššūkius. Tarkime, režisierius arba aktorius, dirbdamas projekte, orientuosis ne į aktorystės meistriškumo ugdymą, bet, pasitelkdamas savo profesines žinias bei įgūdžius, sudarys sąlygas mokytojams ir mokiniams atrasti būdų kitaip mokytis, pavyzdžiui – chemijos.

Projektas nacionalinis, įgyvendinamas LR Švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyva, bendrai finansuojamas Europos Socialinio fondo ir LR valstybės biudžeto lėšomis. Projektą įgyvendina Ugdymo plėtos centras.

Informacinių seminarų „Kūrybinių partnerysčių“ kūrėjams tvarkaraštis:

 ·         Balandžio 5d. Vilnius 11.00 – 14:00

Mokyklų tobulinimo centras. Vilniaus mokytojų namai, Vilniaus g. 39, Vilnius

·         Balandžio 9 d. Kaunas 11.00 – 14:00

Meno parkas, Rotušės a. 27, Kaunas

·         Balandžio 10 d. Klaipėda 11.00 – 14:00

Kultūros komunikacijos centras. Bažnyčios g.4, Klaipėda

·         Balandžio 11 d. Telšiai 11.00 – 14:00

Vilniaus dailės akademija. Telšių fakultetas. Muziejaus g. 29, Telšiai

·         Balandžio 16 d. Panevėžys 11.00 – 14:00

Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka. Respublikos g.14, Panevėžys

·         Balandžio 17 d. Šiauliai 11.00 – 14:00

Chaimo Frenkelio vila. Vilniaus g. 74, Šiauliai

 

     

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.