#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

„Kūrybinės partnerystės“ kviečia prisijungti kuriančius praktikus

Antrus metus Lietuvoje Ugdymo plėtotės centro vykdomas kūrybiško mokymosi projektas „Kūrybinės partnerystės“ kviečia prisijungti daugiau kuriančių profesionalų darbui mokyklose 2013–2014 mokslo metais. Drauge organizuodami kūrybiškas pamokas, moksleiviai, mokytojai ir kūrėjai semiasi vieni iš kitų patirties, mokosi, lavina kūrybiškumą, eksperimentuoja ir sprendžia realius mokyklų iššūkius.

„Jeigu esate aktyviai praktikuojantis fizikas, architektas, rašytojas, muzikantas, režisierius, videomenininkas, matematikas, choreografas, biologas, radijo ar televizijos žurnalistas, geografas, dizaineris, aktorius, istorikas ar bet kurios kitos kūrybiškos profesijos atstovas ir norėtumėte prisidėti prie to, kad Lietuvos mokyklose būtų įdomiau ir smagiau mokytis – rašykite“, – kviečia „Kūrybinių partnerysčių“ projekto Kūrėjų grupės vadovė Agnė Biliūnaitė.

Pašnekovė priduria, kad kuriantys praktikai pakviečiami dirbti tose „Kūrybinių partnerysčių“ mokyklose, kurių susiplanuotai projektinei veiklai ir suformuluotam iššūkiui spręsti reikalingas konkrečios kūrybos srities profesionalas. Drauge su kūrybos agentais, mokytojais ir moksleiviais, „Kūrybinių partnerysčių“ kuriantys praktikai planuoja ir organizuoja kūrybiškas pamokas, integruodami į jas bendrojo ugdymo turinį, kūrybiškumo ugdymą bei kūrybinę veiklą.

„Per dvejus projekto veiklos metus 93-ose Lietuvos mokyklose dirbo net 170 įvairiausių sričių kūrėjų. Nuolat kaupdami norinčių bendradarbiauti kuriančių praktikų ir kūrybos agentų duomenų bazę, siekiame sukurti platformą, suartinančią mokyklas ir kūrėjus bendriems kūrybiško mokymosi projektams“, – papildo  A. Biliūnaitė.

Pasak A. Biliūnaitės, „Kūrybinių partnerysčių“ projektu stengiamasi padėti mokykloms tapti stipriomis organizacijomis, kurios pasiekia gerų mokymosi bei ugdymo rezultatų, o moksleiviai jose – savarankiški ir motyvuoti.

Kuriantys praktikai iki balandžio 30 dienos kviečiami užpildyti kuriančio praktiko klausimyną ir, pridėję savo nuotrauką, atsiųsti elektroniniu paštu adresu kuriam@kurybinespartnerystes.lt.

Daugiau skaitykite: http://www.kurybinespartnerystes.lt/informacija_kurejams-76

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.