#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Kūrybos agentai ir kuriantys praktikai ruošėsi naujam projekto etapui

Kinematografo naudojama technika istorijos pamokoje. Mažo miestelio triukšmo ir tylos fiksavimas. Garsų gaudymas, komponavimas ir jų reikšmė bendravime. Šokis mokantis geografijos. 

Tai tik kelios iš daugybės minčių ir idėjų, kurios šešias dienas virė „Kūrybinių partnerysčių“ projekte dalyvaujančių kūrybos agentų ir kuriančių praktikų galvose. 

Sausio 10–17 dienomis Vilniuje vyko regioninis kūrėjų susitikimas, kurio metu jie ruošėsi vasarį prasidėsiančiam kūrybiško mokymosi projektų įgyvendinimo etapui skirtingose Lietuvos mokyklose. 

Anot Agnės Biliūnaitės, kūrėjų grupės vadovės, šešios susitikimų dienos buvo itin įtemptos. 

„Kūrėjų komandos kalbėjosi, diskutavo, planavo, derino tikslus, ieškojo geriausių sprendimo ir veikimo būdų, kaip konkrečiose kūrybinėse srityse naudojami mąstymo ir veikimo būdai galėtų būti pritaikyti pamokose. Vyko gyvas, intensyvus kūrybinis procesas“, – pasakoja A. Biliūnaitė. 

Kūrybos agentai ir kuriantys praktikai atstovauja skirtingoms profesijoms ir veiklos sritims – muzikantai, kompozitoriai, statybos inžnieriai, fotografai, kino režisieriai, architektai, viešųjų ryšių specialistai, žurnalistai. Savo žinias, gebėjimus, įgūdžius ir kompetencijas jie pritaikys dirbdami ir bendradarbiaudami su beveik šimtu Lietuvos mokyklų. 

Šiais metais prie projekto prisijungė daugiau nei 50 naujų kūrybos praktikų.

 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.