#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Kviečiame į seminarą apie kūrybiško mokymosi metodų taikymą mokant lietuvių kalbos

Šiuo metu mokytojas įpareigojimas ugdyti ne tik dalykines, bet ir bendrąsias kompetencijas. Viena svarbiausių iš jų – kūrybingumas. Jis kartu su bendradarbiavimu, kritišku mąstymu ir problemų sprendimo gebėjimais įvardijamas kaip ateities mokyklos pamatas. Tai net vadinama naująja rašymo, skaitymo ir matematikos versija. 

Kitas faktorius – pasikeitusi aplinka. Šiuo metu dėl vaikų dėmesio kovoja internetas, vaizdo žaidimai ir keliasdešimt kabelinių kanalų, tad jeigu norime, kad paaugliai norėtų mokytis ir matytų mokymosi perspektyvą, privalome organizuoti įdomias pamokas bei didžiausią dėmesį skirti toms kompetencijoms, kurios vadinamos šiuolaikinių darbų pagrindu. 

Gruodžio 5 d. 13 val. kviečiame mokytojus į seminarą tema „Kūrybiško mokymosi metodų taikymas, mokant lietuvių kalbos 5–10 klasėse“. Seminaras vyks Lietuvos edukologijos universitete. Jį ves lietuvių kalbos mokytojos Irma Videikaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla), Andželika Aleksandravičiūtė (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinė mokykla) bei Ernesta Trukšinaitė (Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla). 

Seminaro tikslas – supažindinti mokytojus su metodais, padedančiais ugdyti ne tik dalykines, bet ir bendrąsias kompetencijas, ypatingą dėmesį skiriant kūrybiškumo kompetencijai. 

 Seminaro metu vyks diskusija ,,Ar verta rinktis kūrybiškus darbo metodus pamokoje?“, siekiant atsakyti į klausimą, kodėl svarbu dirbti kitaip. Taip pat pristatomi aktyvūs mokymo(si) metodai, skirti pateikti mokomąją medžiagą ir ją pritaikyti, pakartoti, apibendrinti. Mokytojai galės išbandyti kelis siūlomus naujus darbo metodus praktiškai, susipažins su kūrybiškos pamokos organizavimo principais per pateikiamus tokių pamokų pavyzdžius bei naujausią metodinę literatūrą. 

Registracija į seminarą: http://goo.gl/WEp48q

Daugiau informacijos: 
Vilniaus regiono kuratorės 

Kviečiame dalyvauti!

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.