#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Kviečiame mokslininkus

Mieli mokslininkai,

Kreipiamės į Jus – akademinės bendruomenės atstovus – kviesdami įsitraukti į „Kūrybinių partnerysčių“ projektą ir padėti mokykloms motyvuoti vaikus mokytis geografijos, istorijos, biologijos, chemijos, fizikos, informatikos ir kitų dėstomų dalykų.

Kviečiame tapti kuriančiais praktikais bendrojo ugdymo mokyklose bei, drauge su moksleiviais ir mokytojais, tyrinėti, kaip mokymąsi padaryti įdomesniu, labiau įtraukiančiu, aktualiu ir susijusiu su realiais besikeičiančio pasaulio iššūkiais. Kurdami drauge su įvairių sričių specialistais, vaikai geriau įsisavina mokykloje dėstomus dalykus, lavina savo bendravimo, mokėjimo mokytis, socialinius ir kitus įgūdžius. Mokytojai iš bendros veiklos su kūrėjais semiasi patirties ir naujų mokymosi metodų, todėl vaikų kūrybingumui ugdyti reikalinga ir vertinga viso kūrybinio sektoriaus – mokslo ir meno sričių atstovų – pagalba.

Pirmieji „Kūrybinių partnerysčių“ projektai parodė, kaip svarbu vaikams mokytis gamtamokslių dalykų, turtinti savo įgūdžius, tobulinti savo bendravimo kultūrą, įsisavinti ir išmokti pritaikyti šiuolaikines technologijas,. Šiais mokslo metais 80-tyje Lietuvos mokyklų prasidės nauji „Kūrybinių partnerysčių“ programos „Tyrinėjančių mokyklų“ bei „Pokyčių mokyklų“ projektai, prie kurių kviečiame prisijungti mokslo ir meno atstovus.

Jei susidomėjote, prašome užpildyti prisegtą klausimyną ir atsiųsti jį adresu kuriam@kurybinespartnerystes.lt iki š. m. rugsėjo 15d.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.