#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Lietuviška „Kūrybinių partnerysčių“ projekto patirtis pristatoma tarptautiniame forume Taline

Rugpjūčio 27 – 29 dienomis Taline vykusiame tarptautiniame Šiaurės ir Baltijos šalių kūrybingumo forume „Kūrybiškumas keičia pasaulį. Kūrybiško mąstymo ir mokymosi metodai mokykloje“ (angl. „Creativity changes the world, Creative Thinking and Teaching Methods in Schools“), šalia kitų pranešimų, pristatyta ir pirmą kartą Lietuvoje nacionaliniu mastu įgyvendinama kūrybiško mokymosi programa „Kūrybinės partnerystės“.

Apie Ugdymo plėtotės centro vykdomą projektą ir pirmųjų mokslo metų veiklą pasakojo „Kūrybinių partnerysčių“ programos Lietuvoje vadovė Milda Laužikaitė. Savo pristatyme M. Laužikaitė daugiau dėmesio atkreipė į erdvės pokyčiams kūrimą.

Tris dienas trunkantį forumą Naissaar saloje, kuriame dalyvauvo mokytojai, mokyklų vadovai, kultūros ir mokslo specialistai, organizavo Talino universitetas ir Šiaurės šalių ministrų tarybos biuras Estijoje. Pranešimus renginyje skaitė lektoriai iš JAV, Danijos, Švedijos, Estijos ir Latvijos.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.