#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Mieli kolegos,

Prasidėjo naujieji mokslo metai, jie - tretieji „Kūrybinių partnerysčių“ projektui. Šiais metais savo kūrybiškumą aktyviai mėgins atskleisti beveik šimtas Lietuvos mokyklų kartu su daugiau kaip dviem šimtais kūrėjų.

„Šie mokslo metai mums labai svarbūs – dirbsime didesniu mastu, nei bet kada anksčiau, remsimės jau dviejų metų patirties bagažu, prie mūsų atradimų ir supratimų prisidės vis nauji tyrimų duomenys, turėsime labai daug apmąstyti apie tai, kaip visa tai, ką sukūrėme ir išmokome gali gyventi ateityje. Labai linkiu mums visiems, kad visa tai pavyktų įveikti išmintingai, kokybiškai ir kartu lengvai bei žaismingai“, – sveikina projekto „Kūrybinės partnerystės“ vadovė Lietuvoje Milda Laužikaitė.

Pasak vadovės, šiemet „Kūrybinės partnerystės“ – trigubai turtingesnės. 2013 – 2014 mokslo metais projektas išsiplėtė į tris kūrybingumo ugdymo programas: naujai prisijungusios mokyklos, tradiciškai, dalyvaus  seniausiai vykdomoje „Tyrinėjančių mokyklų“ programoje, antrus arba trečius metus projektus įgyvendinančios  mokyklos renkasi „Pokyčių mokyklų“ arba naują – tarpinę programą „Tyrinėjančios mokyklos kubu“ kūrybiško mokymosi programas.

Sveikindami su naujaisiais Mokslo metais, gausiai „Kūrybinių partnerysčių“ bendruomenei, kolegoms ir bendraminčiams linkime nežabotos vaizduotės, smalsumo, atkaklumo ir nuoseklumo, siekiant savo tikslų bei mokymosi ir kūrimo kartu džiaugsmo!


„Kūrybinių partnerysčių" komanda


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.