#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Nacionalinio „Kūrybinių partnerysčių“ tinklo susitikimo dalyviai skelbs manifestą „Už kūrybišką mokymąsi“

Rugsėjo 23 dieną viešbučio „Panorama“ konferencijų centre vyko „Kūrybinių partnerysčių“ projekto moksleivių ir mokytojų nacionalinis susitikimas. Iš visos Lietuvos į sostinę suvažiavo 55 mokyklų atstovai, kurie dalinosi kūrybiško mokymosi patirtimi, susipažino ir aptarė ugdymo inovacijas ir suformuluos manifestą „Už kūrybišką mokymąsi“.

„Poreikis gilintis į kūrybiško mokymosi atveriamas galimybes – akivaizdus, nes „Kūrybinių partnerysčių“ patirtis įrodo, kad kūrėjų, mokytojų ir mokinių bendradarbiavimas paskatina keistis visą mokyklą. Apie šią ugdymo inovaciją susitikime diskutuos beveik du šimtai dalyvių“, – kalbėjo „Kūrybinių partnerysčių“ projekto vadovė Lietuvoje Milda Laužikaitė.

Pasak vadovės, susitikimo programa iš tiesų intensyvi ir sudaryta iš praktinių užsiėmimų. Susirinkę „Kūrybinių partnerysčių“ mokytojai ir mokiniai visą dieną dalinosi įžvalgomis ir patirtimi. Aptarę, ko išmoko per „Kūrybines partnerystes“, ir padiskutavę, kokios sąlygos leido vykti pokyčiams mokymesi, dalyviai „Pasaulio kavinėje“ rengė manifestą „Už kūrybišką mokymąsi“ – tezes ir praktika pagrįstus teiginius, padėsiančius išsamiau suvokti kūrybingumo ugdyme naudą.

„Kūrybinių partnerysčių“ tinklo nacionaliniame susitikime psichologas, socialinių mokslų daktaras Artūras Deltuva pristatė tyrimą apie ugdymo inovacijas kaip kintančių išgyvenimų procesą.

                         

Projekto dalyviai pasakoja apie mokytojų pokyčius. 


Projekto dalyviai apie tai, kaip keitėsi vaikai.

 

 
 
 
      
 
 
 
      
 
 
 
      
 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.