#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Paskelbtas informacinių seminarų tvarkaraštis

Balandžio 16 dieną prasidės informaciniai seminarai Lietuvos miestuose, supažindinantys besidominčius mokytojus ir mokyklų administracijos atstovus su „Kūrybinių partnerysčių“ programa, jos nauda mokyklai bei dalyvavimo programoje sąlygomis.


Seminarų metu bus išsamiai pristatytas „Kūrybinių partnerysčių“ projektas, apžvelgti jo tikslai ir įgyvendinimas Lietuvoje. Vyks diskusijos apie mokytojų vaidmenį kūrybiško mokymosi procese, taip pat bus aptariami kūrybiško mokymosi poreikiai konkrečioje mokykloje. Seminarų dalyviai supažindinami su dalyvavimo „Kūrybinių partnerysčių“ programoje sąlygomis bei šiuo metu vykstančia „Tyrinėjančių mokyklų“ atranka.

„Informacinių seminarų dalyviai daugiau sužino apie „Kūrybinių partnerysčių“ programos tikslus, „Kūrybinių partnerysčių“ naudą mokykloms, jiems padedame geriau pasirengti atrankai. Nemaža įdomių minčių, svarbių įžvalgų kyla mokytojų diskusijose apie kūrybiško mokymosi poreikius mokykloje“, – sako „Kūrybinių partnerysčių“ projekto Mokyklų grupės vadovė Audronė Margenytė.

Ji kviečia vaikų kūrybiškumo ugdymu besidominčius mokytojus bei mokyklų administracijos atstovus registruotis į „Kūrybinių partnerysčių“ informacinius seminarus. Seminarų dalyvių skaičius ribotas (iki 30 dalyvių). Į seminarą kviečiami registruotis po 1 – 2 atstovus iš vienos mokyklos. Jei mokyklos atstovai neturės galimybių dalyvauti informaciniuose seminaruose, mokykla vis tiek galės dalyvauti nacionalinėje mokyklų atrankoje į „Tyrinėjančių mokyklų“ programą. Smulkesnės informacijos apie registraciją į informacinius seminarus teiraukitės „Kūrybinių partnerysčių“ regioninių partnerių.

„Kūrybinių partnerysčių" informaciniai seminarai vyks:

balandžio 16 d. Vilniuje

balandžio 18 d. Kaune

balandžio 19 d. Kelmėje

balandžio 20 d. Klaipėdoje

balandžio 23 d. Utenoje ir Kaune

balandžio 25 d. Pakruojyje

balandžio 26 d. Marijampolėje

balandžio 27 d. Lazdijuose

Tikslų informacinių seminarų tvarkaraštį ir kontaktus registracijai rasite čia (PDF).

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.