#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Radijo desantas Panevėžyje

„Kūrybinių partnerysčių“ programoje dalyvaujančios Panevėžio „Nevėžio" pagrindinės mokyklos mokytoja Aušra Ismailovienė ir kūrybos agentas, fotografas Virginijus Benašas šią savaitę apie kūrybišką mokymąsi pasakojo net dviejų regiono radijo stočių klausytojams.

Ketvirtadienį ryte pašnekovai kalbėjo radijo stoties „Pulsas" eteryje, o prieš tai – trečiadienį vidurdienį – drauge su „Kūrybinių partnerysčių“ Kėdainių regiono kuratore Rūta Damulyte bei įsijungusiais klausytojais, diskutavo Panevėžio ir Utenos regionų aklųjų centro radijo „Regovitus“ laidoje „Aktualu“.

Tiesioginiame radijo eteryje daugiausia kalbėta apie tai, kaip mokyklos įveikia iššūkius – siekia, sudominti ir įkvėpti mokinius, kad mokymasis taptų įdomesnis, labiau patrauklus bei motyvuojantis.

„Vaikai nebenori būti tik klausytojais“, – konstatavo Aušra Ismailovienė, atkreipdama dėmesį, kad mokytojams tenka nuolat ieškoti naujų būdų ir metodų, kurie sudomintų mokinius. Ji džiaugėsi, kad į mokyklą atėjęs „Kūrybinių partnerysčių“ kūrybos agentas Virginijus Benašas ėmėsi didžiulės misijos – pažvelgti į mokyklą iš šalies, padėti įsivardyti svarbiausius iššūkius ir, pasitelkus pagalbon kuriantį praktiką, drauge su mokytojais bei moksleiviais ieškoti kūrybiškų sprendimo būdų.

„Kūrybinės partnerystės“ siekia pokyčių mokykloje“, – papildė „Kūrybinių partnerysčių“ Kėdainių regiono kuratorė Rūta Damulytė, pakviesdama nuo didmiesčių nutolusias mokyklas dalyvauti šiuo metu vykstančioje nacionalinėje atrankoje į „Kūrybinių partnerysčių“ programą.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.