#
#

Šalčininkų r. Dieveniškių ,,Ryto“ vidurinė mokykla

Interneto svetainė:  http://www.ryto.salcininkai.lm.lt/
Dieveniškių ,,Ryto“ vidurinė mokykla įsikūrusi Šalčininkų rajono Dieveniškių miestelyje, prie Baltarusijos sienos (6 km iki artimiausio pasienio punkto), taip vadinamoje ,,Dieveniškių kilpoje“.

Kaip atskira lietuviška mokykla ji pradėjo veikti 1992 metais (iki to laiko mokykla buvo trikalbė).

Dabar mokykloje mokosi 130 mokinių, dirba 26 mokytojai, iš kurių 5 metodininkai.

Kievienais metais mokykloje organizuojama apie 30 įvairių renginių  iš kurių pusė jau tapo tradiciniais: mokslo ir žinių diena, savivaldos diena, kalėdiniai renginiai, šimtadienis, užgavėnės, močiučių šventė, mamos diena ir t.t. .  Kartu su mietelio bendruomene minime valstybines šventes. Mokyklos mokiniai kasmet dalyvauja įvairiose rajoninėse olimpiadose, konkursuose, projektuose.  Mokykla turi patirties ir dalyvavime tarptautiniuose projektuose.

Mokykloje turime aktyvią mokinių savivaldą. Džiūgu, kad mūsų 11 klasės mokinys Ervinas Ratkevičius išrinktas į Lietuvos mokinių parlamentą.

Mūsų mokyklos mokytojai atviri pokyčiams bei eksperimentams, nuolat tobulina savo kompetencijas įvairiose seminaruose ir mokymuose.Šalčininkų r. Dieveniškių ,,Ryto“ vidurinės mokyklos projektas „Langas į Dieveniškes“
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.