#
#

Šiaulių Salduvės progimnazija

Interneto svetainė:  salduve.lt/Šiaulių Salduvės progimnazija turi daugiau kaip pusės amžiaus įdomią ir turtingą istoriją. Šiandien joje mokosi 532 smalsių ir gabių mokinių. Gabių mokslams, sportui, menams. Darnus salduviečių bendruomenės kolektyvas didžiuojasi ugdymo pasiekimais, sporto laimėjimais, meno kolektyvų konkursų laimėjimais ir įspūdingais koncertais, šventėmis. Salduvės progimnazijos mokiniai dažnai sako, kad juos moko geriausi pasaulyje mokytojai, kad jie kasdien jaučia draugišką, svetingą mikroklimatą, kur draugas  draugui padeda, palaiko ir supranta. Mūsų mokykla įsiklauso į kiekvieno vaiko nuomonę, svajones.

Į Salduvės progimnaziją gali atlėkti dviračiu, nes mes propaguojame sveiką gyvenimo būdą. Salduvės progimnazijoje daug muzikos – į pamokas kviečia muzikinis skambutis, penktadieniais groja mėgiamas mokinių radijas, dažnai vyksta koncertai, spektakliai. Salduvės progimnazija – muzikinė mokykla. Kiekvieną rytą Tave prie durų sutinka ir vardu sveikina puikiai nusiteikę vadovai, skamba linksmi ir skambūs vaikų balsai, pamoką šypsena pradeda mokytojai, o per pertrauką praalkęs valgykloje gausi ne tik skaniausią kepsnį ir kalną daržovių, bet ir priedą – nemokamą valgyklos darbuotojų šypseną. Salduvės progimnazija – šypsenų vieta. Salduvės progimnazija – tai mokslo ir tobulinimosi rūmai, vieta, kurioje kiekvieną dieną Tu patirsi kažką nauja, svarbaus, reikalinga. Čia Tu visą dieną būsi aktyvus ir nepavargsi, tobulėsi kartu su draugais arba lavinsi savo individualius gebėjimus ir drąsiai tiesi tiltus į ateitį.

Čia daug kas kitaip nei visose mokyklose – spalvingi, mokinių darbais išpuošti mokyklos koridoriai, užimtumo centras ir lauko žaidimų vaikų aikštelė, žalioji klasė, draugystės parkelis ir sodas. Čia mokiniai mokosi, šoka, dainuoja, žiūri kino filmus, aptaria knygas, dalyvauja įvairiausiuose projektuose, priima svečius iš įvairiausių šalių ir vyksta į jas patys. Mes didžiuojamės ir mylim savo Salduvės progimnaziją – išmintingą mokyklą, darančią teisingus sprendimus ir pateisinančią čia gyvenančių viltis.Šiaulių Salduvės progimnazijos projektas „Formų magija“
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.