#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Startavo „Kūrybinių partnerysčių“ svetainė internete

Paskutinę žiemos dieną - vasario 29-ąją  pradėjo veikti kūrybiško mokymosi programos „Kūrybinės partnerystės“ interneto svetainė. Nuo šiol programoje dalyvaujančioms Lietuvos mokykloms, kūrėjams ir visiems besidomintiesiems vaikų kūrybiškumo ugdymu, tinklapyje www.kurybinespartnerystes.lt bus patogiau užmegzti ir palaikyti ryšius, dalintis įspūdžiais, sukaupta patirtimi bei metodika.

„Žinios apie „Kūrybines partnerystes“ plačiai sklinda tiek nacionalinėje, tiek regioninėje spaudoje, o projekto dalyviai savo patirtimi entuziastingai dalijasi socialiniuose tinkluose internete. Internete startavusi programos svetainė bus pagrindiniu informacijos šaltiniu, atspindėsiančiu visoje Lietuvoje vykdomus „Kūrybinių partnerysčių“ projektus, sujungiančius įvairių meno sričių kūrėjus praktikus ir mokyklų bendruomenes“, – sakė „Kūrybinių partnerysčių“ Komunikacijos grupės vadovė Dalia Balčiūnė.

Pasak vadovės, šiuo metu interneto svetainėje kūrėjai praktikai, kūrybos agentai ir pedagogai gali rasti dalyvio paraiškų formas bei anketas, o šiemet programoje dalyvaujančių 43 mokyklų sąrašas pateikiamas interaktyviame Lietuvos žemėlapyje.

Svetainėje taip pat galima susipažinti su projekto kūrybos agentais, kurie, lankydamiesi Lietuvos mokyklose, drauge su pedagogais, padeda įvardinti kūrybiško mokymosi poreikius, išvystyti ir įgyvendinti kūrybiško mokymosi projektą, analizuoti ir įvertinti patirto proceso rezultatus.

„Tikimės, kad ilgainiui svetainėje bus sukaupta didžiulė kuriančių praktikų ir jų darbų duomenų bazė, kuri taps puikia galimybe įvairių sričių menininkams plačiai pristatyti savo kūrybines idėjas ir pasiekimus“, – sakė D. Balčiūnė.

Per trejus projekto įgyvendinimo metus, iki 2014 metų pabaigos, „Kūrybinių partnerysčių“ interneto svetainėje numatoma sukaupti informacijos iš 100 Lietuvos mokyklų vykdytų kūrybiškumo ugdymo projektų. Numatoma, kad viso „Kūrybinių partnerysčių“ projekte dalyvaus apie 1000 mokytojų, 70 kūrybos agentų bei 150 kuriančių praktikų.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.