#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Sulaukta pirmųjų paraiškų dalyvauti nacionalinėje atrankoje

Balandį prasidėjusioje nacionalinėje mokyklų atrankoje į „Kūrybinių partnerysčių“ programą gaunamos pirmosios paraiškos. Birželio pradžioje iš visos Lietuvos bus atrinkta 50 mokyklų, kurios ateinančiais mokslo metais imsis įgyvendinti „Tyrinėjančių mokyklų“ projektus.

Pasak „Kūrybinių partnerysčių“ projekto vadovės Mildos Laužikaitės, paraiškos dalyvauti projekte aktyviau ėmė plaukti pasibaigus informaciniams seminarams mokytojams, kurie vyko devyniuose Lietuvos regionuose.

„Ypač džiugu, kad viena pirmųjų paraiškų mus pasiekė iš Kėdainių, nes pernai iš to krašto nebuvo atrinkta nei viena mokykla. Į kvietimą tapti „Tyrinėjančiomis mokyklomis“ šiemet jau atsiliepė klaipėdiečiai ir radviliškiečiai. Yra tokių mokyklų, kurios atrankoje dalyvauja jau antrą kartą“, – sako M. Laužikaitė.

Projekto vadovė pabrėžia, kad šiemet buvo atnaujinta pati paraiškos forma, siekiant, kad mokykloms būtų lengviau įsivardyti savo tikslus kūrybiško mokymosi srityje ir pagrįsti savo motyvaciją bei pasiryžimą dalyvauti programoje. „Todėl, labai svarbu, kad mokyklos pildytų naująsias paraiškų formas, kurias galima rasti mūsų svetainėje internete“ – kalbėjo M. Laužikaitė. Naujai suformuluoti ir atrankos kriterijai bei prioritetai. Teikti paraiškas labiau raginamos kaimų ir miestelių pagrindinės mokyklos bei progimnazijos.

„Projektas yra atviras visos Lietuvos bendrojo ugdymo mokykloms. Prioritetai įvesti siekiant, kad „Kūrybinės partnerystės“ ateitų į tas mokyklas, kurioms labiausiai reikia įkvėpimo ir praktinės pagalbos kūrybiškai sprendžiant iššūkius“, – viliasi M. Laužikaitė.

Nacionalinė Lietuvos mokyklų atranka į „Kūrybinių partnerysčių“ 2012–2013 mokslo metų „Tyrinėjančių mokyklų“ programą vyksta iki gegužės 14 d.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.