#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Tęsiasi informaciniai seminarai apie „Kūrybinių partnerysčių“ programą

Birželio 18 - 21 dienomis Šiauliuose, Utenoje ir Alytuje organizuojami informaciniai seminarai apie „Kūrybinių partnerysčių“ programą ir dalyvavimo joje galimybes. Į renginius kviečiami įvairių kūrybinių, meno ir mokslo sričių atstovai, norintys prisidėti prie „Kūrybinių partnerysčių“ projekto ir tapti kuriančiais praktikais ar kūrybos agentais.

„Kūrybinių partnerysčių“ informaciniai seminarai vyks:


Šiauliuose birželio 18 d., 13:00-16:00 Pramogų klubo „Mega“ 2a. konferencijų salėje, Rūdės g. 27a, Šiauliai.

Utenoje birželio 19 d., 10:00-13:00 A. ir M. Miškinių bibliotekos 2a konferencijų salėje, Maironio 12, Utena.

Alytuje birželio 21 d. 11:00-14:00 Alytaus miesto socialinių paslaugų centro 2a. konferencijų salėje, Naujoji g. 64.

Seminaro metu bus pristatytas „Kūrybinių partnerysčių“ modelis ir darbo jame galimybės. Į seminarą prašome registruotis el. paštu agne@kurybinespartnerystes.lt iki birželio 14 dienos.

Laiške nurodykite savo:

o vardą, pavardę;
o kurios dienos seminare ketinate dalyvauti;
o telefono numerį ir elektroninio pašto adresą;
o veiklos sritį;
o miestą(-us), kuriame(-iuose) norėtumėte dirbti.

„Kūrybinės partnerystės“ – tai mokykloms skirta programa. Jos tikslas – praplėsti ir praturtinti įprastą mokymosi procesą, ugdyti mokinių ir mokytojų kūrybiškumą. Šių tikslų siekiama sukuriant sąlygas mokyklų ir kūrėjų bendradarbiavimui. Kūrybinio sektoriaus profesionalų – mokslininkų, menininkų, dizainerių – patirtis, žinios, gebėjimai pasitelkiami tam, kad kartu su vaikais ir mokytojais jie sukurtų kūrybinės laboratorijos aplinką. Joje būtų keliami klausimai apie mokymosi procesą, tyrinėjama, kokiomis sąlygomis vaikai geriausiai mokosi, kas juos motyvuoja, kaip ir kada vaikai tampa atsakingi už savo mokymąsi, ieškoma kūrybiškų būdų tipiniams mokyklos iššūkiams spręsti. „Kūrybinių partnerysčių“ programoje kūrybinio sektoriaus atstovai dirba kaip kūrybos agentai arba kuriantys praktikai. Plačiau apie šiuos vaidmenis sužinosite seminare.

Būtume dėkingi, jeigu šia informacija pasidalintumėte su kolegomis ir draugais, kuriuos ji galėtų sudominti.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.