#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Skelbiama nacionalinė mokyklų atranka į „Kūrybinių partnerysčių“ 2013–2014 m. „Tyrinėjančių mokyklų“ programą

„Džiaugiamės, kad jau trečią kartą galime pakviesti mokyklas iš visos Lietuvos įsitraukti į „Kūrybinių partnerysčių“ projektą. Tikime, kad „Kūrybinės partnerystės“ ateis į tas mokyklas, kurioms labiausiai reikia šviežių idėjų, naujo požiūrio ir įkvėpimo pokyčiams, kurios nori spręsti realius mokymosi iššūkius. Taip pat tikimės, kad „Kūrybinės partnerystės“ trečiaisiais metais pasieks iki šiol pasyviausiai dalyvavusių savivaldybių mokyklas“, – kalbėjo „Kūrybinių partnerysčių“ Mokyklų grupės vadovė Živilė Kubilienė.

Pasak vadovės, dalyvavimas atrankoje yra dar viena galimybė mokykloms, norinčioms tobulėti, atsinaujinti, siekiančioms spęsti sunkias situacijas, tverti bendruomeniškumą. „Kūrybinės partnerystės“ suteikia galimybę išbandyti unikalią kūrybiško mokymosi praktiką, kartu mokytis, eksperimentuoti ir stebėti, kokių pokyčių mokyklai atneša bendravimas su kūrėjais.

Kas gali dalyvauti?
Dalyvauti atrankoje į „Tyrinėjančių mokyklų“ programą turi teisę visos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos.

Pagal 2013–2014 m. programos prioritetus labai aktyviai kviečiame dalyvauti mokyklas iš projekto prioritetinių savivaldybių:
 
Akmenės r. sav.,
Elektrėnų sav.,
Ignalinos r. sav.,
Jonavos r. sav.,
Joniškio r. sav.,
Jurbarko r. sav.,
Kaišiadorių r. sav.,
Kelmės r. sav.,
Mažeikių r. sav.,
Panevėžio r. sav.,
Plungės r. sav.,
Rietavo sav.,
Rokiškio r. sav.,
Skuodo r. sav.,

Šalčininkų r. sav.,
Šiaulių m. sav.,
Šiaulių r. sav.,
Šilutės r. sav.
Širvintų r. sav.,
Švenčionių r. sav.,
Tauragės r. sav.,
Telšių r. sav.,
Ukmergės r. sav.,
Varėnos r. sav.,
Vilniaus r. sav.,
Visagino sav. 

Programos Atrankos gairėse mokykloms rasite informaciją apie „Tyrinėjančių mokyklų“ programą, jos naudą mokykloms, atrankos procedūrą bei paraiškos pildymo instrukciją.  Atrankos gaires galite rasti čia.

DUK – tai dažniausiai užduodamų klausimų ir atsakymų rinkinys apie „Kūrybinių partnerysčių“ programą. DUK galite rasti čia.

Norint dalyvauti atrankoje, reikia pateikti užpildytą paraiškos formą, kurią galite rasti čia.

Kartu su paraiška reikia pateikti nuskenuotą paskutinį paraiškos lapą, patvirtintą mokyklos vadovo/-ės  parašu bei antspaudu.

Kur siųsti užpildytas paraiškas?
Pagal instrukciją (žr. Atrankos gairės) užpildytą paraišką kartu su nuskenuotu paskutiniu  paraiškos lapu, patvirtintu mokyklos vadovo/-ės parašu ir antspaudu, siųskite el. paštu mokykla@kurybinespartnerystes.lt

Paraiškų priėmimo terminas
Užpildytos paraiškos priimamos nuo 2013 m. balandžio 2 d. iki 2013 m. gegužės 3 d. 17.00 valandos.

Rekomenduojame paraiškas pateikti ne paskutinę minutę, kad nekiltų techninių problemų dėl elektroninės pašto dėžutės apkrovimo. Esant per dideliam elektroninės pašto dėžutės apkrovimui ji gali tapti nepajėgi priimti Jūsų laiškų su paraiškomis.

Kontaktai konsultacijoms dėl paraiškos pildymo
Jei „Kūrybinių partnerysčių“ programos Atrankos gairėse arba DUK neradote atsakymo į savo klausimą, ar norite pasikonsultuoti dėl kitų su paraiška susijusių klausimų, kreipkitės į projekto komandą, tel. 8 5 2 045 494 arba  elektroniniu paštu mokykla@kurybinespartnerystes.lt  darbo dienomis iki 2013 m. gegužės 3 d.

Informavimas apie atrankos rezultatus
Apie atrankos rezultatus mokyklas informuosime iki 2013 m. birželio 12 d. Visos mokyklos bus informuotos vienu metu. Atsakymą apie atrankos rezultatus siųsime mokyklos paraiškoje nurodyto mokyklos administracijos atstovo el. paštu.

Kas yra „Kūrybinės partnerystės“?
Ugdymo plėtotės centro vykdomas nacionalinis projektas, kurio metu yra taikomas ir išbandomas Jungtinėje Karalystėje sukurtas, tarptautinio pripažinimo sulaukęs „Kūrybinių partnerysčių“ modelis, yra skirtas Lietuvos bendrojo ugdymo mokykloms, kurios siekia išbandyti kūrybišką mokymąsi bendradarbiaujant mokytojams, mokiniams ir kūrėjams.

„Tyrinėjančių mokyklų“ programos metu bus rengiami ir įgyvendinami kiekvienoje mokykloje skirtingi, unikalius mokyklos poreikius atspindintys kūrybiško mokymosi projektai, analizuojantys bendrojo ugdymo iššūkius ir ugdantys mokinių kūrybingumą. „Tyrinėjančiose mokyklose“ siekiama pokyčių vienoje mokyklos klasėje ar mokyklos numatytoje tikslinėje moksleivių grupėje. Tikslinės grupės dydis – 10–30 mokinių.   

2011–2012 m. „Tyrinėjančių mokyklų“ programoje dalyvavo 43 mokyklos, 2012–2013 m. į projektą įsitraukė dar 50 mokyklų. 2013 – 2014 m. į projektą įsitrauks iki 30 mokyklų. Būkite viena iš jų!

Informaciniai seminarai 2013 m. balandžio 15 – 26 d.
Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie „Kūrybinių partnerysčių“ programą, jos naudą mokyklai bei apie dalyvavimo programoje sąlygas, kviečiame dalyvauti informaciniame seminare. Informaciniai seminarai vyks Kaune, Telšiuose, Ukmergėje, Šilutėje, Druskininkuose, Marijampolėje, Joniškyje, Ignalinoje ir Vilniuje 2013 m. balandžio 15 – 26 d.  Informacinių seminarų tvarkaraštis bei kontaktai registracijai nurodyti čia.

Prašome registruotis į pasirinktame mieste vyksiantį informacinį seminarą elektroniniu paštu iki 2013 balandžio 12 dienos.

Atkreipiame dėmesį, kad informacinių seminarų dalyvių skaičius ribotas (iki 30 dalyvių viename seminare, 1 - 2 dalyviai iš vienos mokyklos, bent vienas iš dalyvių turi būti mokyklos administracijos atstovas). Jei Jūsų mokyklos atstovai dėl kokių nors priežasčių negali dalyvauti informaciniame seminare, nacionalinėje mokyklų atrankoje vis tiek galėsite dalyvauti.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.