#
#

Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla

Interneto svetainė:  www.likiskeliai.alytus.lm.ltDalyvauja „Tyrinėjančių mokyklų" programoje 2012-2013 mokslo metais.

Likiškėlių pagrindinė mokykla (buvusioji Likiškėlių vidurinė ) mieste savo veiklą pradėjo 1989-aisiais metais. Tai originalios architektūros dviejų aukštų pastatas, turintis vidinį jaukų kiemelį. Mokykloje  mokosi daugiau kaip penki šimtai  mokinių ir dirba virš penkiasdešimties pedagogų. Mokyklą puikiai apibūdina mokinės Medos Mitkutės citata iš knygos „Čia atvira širdim atėjau“,  kuri buvo išleista mokyklos dvidešimtmečio proga: 

„Likiškėlių vidurinėje mokykloje daugybė nuostabių dalykų. Šioje mokykloje sunku surasti ką nors bloga, negera. Na, nebent didelės eilės prie mokyklos valgyklos prekystalio. Aš džiaugiuosi  gavusi gerus mokytojus. Jie ne šiaip sau mokytojai. Jie kartu ir draugai, su kuriais gali pasikalbėti, pasidalinti džiaugsmu ir liūdesiu, pasijuokti iš smagaus pokšto ar pasidalinti atostogų įspūdžiais. Pamokose mes ne tik išmokstame, kaip prie trijų pridėti du, kaip parašyti žodį „ąsotis“, ką reiškia žodis „tolerancija“, kodėl išsiveržia ugnikalnis ar kaip reikia pasiūti prijuostę... Mes kartu mokomės įdėmiai klausytis, kruopščiai dirbti ir gerbti kitų nuomonę. Likiškėlių  pagrindinėje mokykloje vieni kitus gerbiame. Todėl ši mokykla man ir patinka.“

Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos projektas „Labirinto žemėlapis“
 
Daugiau
 
Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos projektas „Teatro laboratorija „Reptilija“
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.