#
#

Alytaus r. Ūdrijos pagrindinė mokykla

Interneto svetainė:  http://www.udrija.alytus.org/Mokyklos veiklos kryptys - pilietiškumo, tolerancijos, tautiškumo ugdymas bendruomenėje,stiprinant ryšius tarp bendruomenės grupių, įtraukiant juos į bendrą veiklą.

Nuo Alytaus 12 kilometru link Krokialaukio išsidėstęs Ūdrijos kaimas. Pavadinimą jam davė netoliese esantis ežeras, kuriame veisėsi labai daug ūdrų.

Dar aštuoniolikto amžiaus istoriniuose šaltiniuose yra minima Ūdrijos pradžios mokykla, kurioje mokėsi apie 10 mokinių.

Šioje mokykloje mokytojavo P. Daugirda. Čia jis kartu su mokytoju P. Bendoriumi parašė pirmąjį lietuvišką dviejų dalių aritmetikos uždavinyną.

Mokykloje yra dirbęs žymus kompozitorius J. Neimontas.

Dabar mokyklos mokiniai myli sportą, muziką, šokį ir skautų veiklą. Aktyviai lanko sporto, dramos ir technologijų būrelius.

Mokykla kartu su visuomenine organizacija „Želmuo“ vykdo projektinę veiklą. Šiuo metu įrengiama sporto aikštelė ir rekonstruojamas mokyklos stadionas, kuriais naudosis mokiniai ir kaimo bendruomenė.

Mokykloje buvo vykdomi ir respublikiniai, ir tarptautiniai projektai.Alytaus r. Ūdrijos pagrindinė mokykla „Be pavadinimo“
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.