#
#

Biržų rajono Papilio pagrindinė mokyklaDalyvauja „Tyrinėjančių mokyklų" programoje 2012-2013 mokslo metais.

Nedaug Lietuvoje mokyklų, kurios turėtų tokią ilgą savo gyvavimo istoriją. Papilio mokykla buvo įkurta 1595 metais Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės didžiojo etmono Kristupo Radvilos Perkūno lėšomis. Pirmojo pasaulinio karo metais čia mokytojavo poetas Kazys Binkis.

Turinti didingą praeitį mokykla dabar puošia Papilio miestelį, nutolusį nuo rajono centro 20 km. Ją lanko 130 mokinių iš aplinkinių gyvenviečių. Mokykla gali pasigirti aukštais sportiniais pasiekimais, gerais matematikais. Mokykloje dirba puikūs specialistai, atviri naujoms idėjoms ir iššūkiams. Turime šaunių mokinių, kurie noriai dalyvauja įvairiose veiklose, siūlo naujas idėjas. Tačiau miesto mokyklos pavilioja mūsų vyresnius mokinius, lieka mokiniai, kurių mokymosi motyvacija labai žema, stinga bendravimo kultūros, atsakomybės už savo veiksmus. Nelieka atsvaros, vyresnių pavyzdys mažesniesiems visiškai netinkamas. Jie pamažu perima netinkamo elgesio modelius, o mes nebepajėgiame, o gal nemokame tam užkirsti kelio.

Mes, čia besimokantys ir dirbantys joje, labai norime, kad mokykla taptų traukos centru visiems – mažiems ir dideliems, kad čia būtų smagu mokytis ir dirbti. Būtų puiku, kad kiekvienas galėtų pasakyti – čia MANO mokykla, aš noriu ČIA mokytis ir dirbti. Biržų rajono Papilio pagrindinės mokyklos projektas „Dialogo megztinis. 7 ir 8 klasių junginio Eksperimentinis žingsnis darnios bendruomenės link"
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.