#
#

Joniškio jaunimo ir suaugusiųjų mokykla

Interneto svetainė:  www.jaunimo.joniskis.lm.ltJaunimo ir suaugusiųjų mokykla – vienintelė tokio tipo mokykla rajone, užtikrinanti mokinių, turinčių mokymosi sunkumų, socialinės atskirties ir psichologinių problemų, pagrindinį ir vidurinį ugdymą. Tai besimokanti organizacija, atvira tobulėjimui ir pokyčiams. Mokykloje dirba entuziastingi ir atsakingi pedagogai, sugebantys dirbti komandoje, mokantys bendrauti su sunkiai auklėjamais vaikais, vyrauja draugiška, šeimyniška aplinka.

Mokykloje vyksta nuolatinė mokinių kaita: jaunuoliai atvyksta į mokyklą mokslo metų eigoje praradę mokymosi motyvaciją dėl konfliktų su bendraamžiais ir mokytojais, dėl socialinės atskirties bei dėl tam tikrų priežasčių pašalinti iš kitų rajono mokyklų. Vykstant nuolatinei mokinių kaitai ir adaptacijai kyla sunkumų formuojant pozityvų klasės mikroklimatą (ir mokinys, ir klasės bendruomenė turi prisitaikyti vieni prie kitų). Tai sukelia sunkumų vykdant ugdymo procesą ir socialinę veiklą.


Joniškio jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos „Marškinėliai sau ir draugui"
 
Daugiau
 
Joniškio jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos projektas „10-ties ingridientų receptų knyga“
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.