#
#

Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla

Interneto svetainė:  www.gatauciai.joniskis.lm.lt/Joniškio rajono Gataučių Marcės Katiliūtės pagrindinė mokykla –  bendrojo lavinimo mokykla, esanti Joniškio r., Gataučiuose, Mokyklos g. 6, vykdanti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir neformalaus ugdymo programas lietuvių kalba. Mokykla savo veiklą skaičiuoja nuo 1917 metų.           

Mokyklos vizija: mokykla – atvira nuolatinei kaitai ir besimokanti organizacija, kurioje vyrauja tolerancija bei pagarba vienas kitam

Mokyklos misija: teikti kokybišką priešmokyklinį, pradinį ir pagrindinį išsilavinimą, bendradarbiaujant su mokinių tėvais ir sudarant sąlygas prasmingai saviraiškai, ugdyti vertybines nuostatas, bendrąsias ir esmines dalykines kompetencijas, meninius ir estetinius gebėjimus.

Marcės Katiliūtės vardas mokyklai suteiktas 2007 metais, ir norėdami būti jo verti, nuolat populiariname mūsų žemietės dailininkės Marcės Katiliūtės vardą: organizuojame konferencijas, dailės plenerus, respublikinius dailės kūrinių konkursus. Mokyklos istorija įamžinama metraštyje. Jau keturiolika metų leidžiamas mokyklos laikraštis „Gataučiukas“. Turime savitą mokyklos simboliką, sukurtą mūsų mokyklos mokytojų: mokyklos daina dainuojama švenčių metu, vėliava ir emblema reprezentuoja mokyklą šalies ir užsienio šventėse, projektuose.

Šiais mokslo metais mokykloje mokosi 203 mokiniai, dirba 26 mokytojai.Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklos projektas „Muzikos baldai“
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.