#
#

Jurbarko rajono Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla

Interneto svetainė:  www.skirsnemune.com/Dalyvauja „Tyrinėjančių mokyklų" programoje 2012-2013 mokslo metais.

        Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla,apsupta gėlynų ir medžių skulptūrų, yra pačiame miestelio centre. Šalia mokyklos naujas pastatas, kuriame bus įrengtas naujas technologijų kabinetas.

 Mokyklos kiemą puošia naujas stadionas, moderni žaidimų aikštelė, skirta mažiesiems mokyklos mokiniams.

       Mokomieji kabinetai, kurių sienas puošia mokinių ir mokytojų darbai, yra jaukūs ir modernūs. Kad mokykla būtų jauki ir graži, daug prisidėjo ir mūsų rėmėjai- p. A. Adamkienės labdaros ir paramos fondas, amerikiečių Gražinos ir Keno Klingų šeima, paramos grupė iš Vokietijos. Mokykla didžiuojasi, jog ją 2002 m. birželio 20 d. aplankė p. Alma Adamkienė ir Lietuvos Prezidentas Valdas Adamkus.

Mokyklos bendruomenė pagrįstai didžiuojasi Europoje žinomo diplomato ir poeto Jurgio Baltrušaičio vardu, nes šis talentingas žmogus- mūsų kraštietis, o1998 m., minint poeto 125- ąsias gimimo metines, mokyklai suteiktas jo vardas. Kiekvienais metais poeto gimimo dieną, gegužės 2 dieną, organizuojami tradiciniai kultūriniai renginiai, skirti Jurgio Baltrušaičio kūrybos puoselėjimui.

       Mūsų mokiniai bei jų tėvai džiaugiasi, kad mokykloje yra saugu, vyrauja tolerancija, skatinamas bendruomenės poreikis tobulėti, puoselėjama etninė kultūra, meninis ugdymas, deklaruojamos žinios bei gebėjimai. Svarbiausios mokyklos vertybės- atvirumas kaitai, naujų idėjų įgyvendinimui, bendravimui ir bendradarbiavimui.


Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos projektas „Išlaisvintos pamokos!“
 
Daugiau
 
Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos projektas „Savo pasaulio kūrimas“
 
Daugiau
 
Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos projektas „Vieša kalba per radiją“
 
Daugiau
 
Jurbarko rajono Skirsnemunės Jugrio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos projektas „Kelionė aplink pasaulį vaikų akimis"
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.