#
#

Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla

Interneto svetainė:  http://www.zasliu.kaisiadorys.lm.lt/Žaslių pagrindinė mokykla yra miestelyje, kuris neseniai atšventė 555 metų jubiliejų, nuostabiose (vaizdingose) apylinkėse tarp trijų ežerų. Pati mokykla 2014 m. švęs savo 70 - metį.

Mokyklos misija: ugdyti vaikus pagal priešmokyklinio ugdymo programą ir  teikti mokiniams kokybišką pradinį bei pagrindinį išsilavinimą, formuojant vertybines nuostatas, įgyjant šiuolaikinę socialinę kompetenciją ir gebėjimą sveikai gyventi.

Šiuo metu mokykloje mokosi 177 mokinių, dirba 31 pedagogas, iš jų 3 pagalbą mokiniui teikiantys specialistai (psichologas, spec. pedagogas- logopedas, socialinis pedagogas), 2 mokytojo padėjėjai.

Mokyklos bendruomenė didžiuojasi, kad mokykla yra jauki, atvira, svetinga, tai patvirtino veiklos kokybės įsivertinimo apklausos. Vyrauja šilti tarpusavio santykiai, noras siekti geresnių rezultatų. Ypač susitelkęs mokytojų kolektyvas, kuris ypatingose situacijose geba ,,suremti pečius“. Mokytojai nuolat tobulina savo profesines ir asmenines kompetencijas. Administracija palaiko ir inicijuoja pokyčius, iniciatyvas, pastangas tobulėti.

Jau daugiau kaip dešimtmetį mūsų mokykla yra sveikatą stiprinančių mokyklų tarpe. Čia nuolat vyksta sveikatingumo renginiai: varžybos, socialinės akcijos, konkursai, respublikinio projekto ,,Sveikatiada“ renginiai. Mokiniai dalyvauja rajoniniuose ir respublikiniuose sveikatingumo renginiuose, konkursuose, laimi prizines vietas.Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinės mokyklos projektas „TV „Šaragė varangė“
 
Daugiau
 
Kaišiadorių rajono Žaslių pagrindinės mokyklos projektas „Gilyn į žemę, artyn į žmogų“
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.