#
#

Kauno Milikonių vidurinė mokykla

Interneto svetainė:  www.milikoniai.kaunas.lm.ltDalyvauja „Tyrinėjančių mokyklų" programoje 2012-2013 mokslo metais.

Kažkada čia, kur dabar puikuojasi Šilainių mikrorajonas ir stovi mokykla, plytėjo didelis kaimas – Milikonys. Pirmosios žinios apie šį kaimą siekia net XVI a. Milikoniškiai buvo dori žemės dirbėjai, tačiau užsispyrę ir gan karingi. Antrojo pasaulinio karo metais kaimas irgi gyveno neramiai, nes šalia buvo IX fortas...

Laikas bėga. Miestas pasiglemžia senuosius vietovardžius. O taip norėtųsi, kad jie išliktų, kaip išlieka istorija. Todėl 1990 m. rugsėjo 1 d. atidaryta Kauno 52-oji vidurinė mokykla 1995 m. gegužės 16 d. pavadinta Milikonių vardu.

Ten, kur kadaise driekėsi Milikonių kaimas, šiandien gražiame ovalo formos Europos Sąjungos lėšomis renovuotos mokyklos pastate bendradarbiauja gausus būrys kūrybingų mokinių (888) ir veiklių mokytojų  (78). Solidari mokyklos bendruomenė vertina inovacijas, ieško naujų galimybių motyvuoti jauną žmogų naujiems iššūkiams. 

Didžiuojamės, kad mūsų mokykla išugdė ne vieną talentingą bei kūrybingą asmenybę (aktorius Marių  Jampolskį, Paulių Čižinauską, Darių Gumauską, Tomą Erbrėderį, žurnalistę Eglę Merkytę, prozos ir poezijos knygų autorius Justiną Stučinskaitę, Roką Povilių, krepšininkę Liną Brazdeikytę, kiokušin karatė meistrą Orestą Procą ir kt). 

Mes visi kuriame mūsų mokyklos bei visuomenės ateitį, o tai – svarbiausia.Kauno Milikonių vidurinės mokyklos projektas „Detektyvinis žurnalistinis tyrimas"
 
Daugiau
 
Kauno Milikonių vidurinės mokyklos projektas „Mokausi mąstyti garsiai"
 
Daugiau
 
Kauno Milikonių vidurinės mokyklos projektas „Proto mankšta"
 
Daugiau
 
Kauno Milikonių vidurinės mokyklos projektas „Superklasės portretas“
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.