#
#

Kauno rajono Mastaičių pagrindinė mokykla

Interneto svetainė:  www.mastaiciai.lm.ltMokykloje mokosi 215 mokinių. Mokyklą lanko Mastaičiuose ir aplinkinėse kaimo vietovėse gyvenantys mokiniai. Daugiau kaip pusė mokinių į mokyklą pavežami mokykliniu autobusu. Mokykloje mokosi įvairių gebėjimų bei poreikių mokiniai, atėję iš įvairių socialinių aplinkų. Dirba 28 mokytojai, kurių vidutinis amžius yra 43 metai.

Įgyvendinamos ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programos. 1 – 10 klasėse yra po vieną klasių komplektą. Dalyvaujant mokyklų struktūros tobulinimo programoje įsteigtas neformaliojo švietimo ir pagalbos skyrius. Mokykloje vyksta įvairūs neformaliojo švietimo užsiėmimai: muzikos, dailės, šokių, sporto, technologijų.

Mastaičiuose esanti pagrindinė mokykla yra Pakaunės mokykla, nuo Kauno nutolusi apie 15 kilometrų. Artimiausias didesnis miestelis – Garliava, nutolusi nuo Mastaičių gyvenvietės apie 3 kilometrus. Mastaičiuose gyvena apie 2000 gyventojų.
Kauno r. Mastaičių pagrindinės mokyklos projektas „Mastaičių garsas“
 
Daugiau
 
Kauno rajono Mastaičių pagrindinės mokyklos projektas „Erdvės, vaizdo ir garso vienybė 2"
 
Daugiau
 
Kauno rajono Mastaičių pagrindinės mokyklos projektas „Erdvės, vaizdo ir garso vienybė 3"
 
Daugiau
 
Kauno rajono Mastaičių pagrindinės mokyklos projektas „Erdvės, vaizdo ir garso vienybė"
 
Daugiau
 
Mastaičių pagrindinės mokyklos projektas „Meilė tarp šūvių“
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.