#
#

Kauno „Vėtrungės“ pradinė mokykla

Interneto svetainė:  www.vetrunge.kaunas.lm.ltMokyklos veikla remiasi netradiciniu Suzuki metodu ir ugdymo filosofija. Bendromis mokytojų ir šeimos narių pastangomis siekiame ugdyti laimingus, kultūringus ir kūrybingus vaikus. Išskirtinis Suzuki metodo bruožas yra nuostata, kad talentas – ne įgimta, bet išugdoma savybė. Kiekvienas vaikas yra iš prigimties pajėgus išsiugdyti talentą bet kuriai meno ir mokslo sričiai, jei jam bus sukurta palanki gebėjimams atsiskleisti ugdomoji aplinka.

Suzuki metodas pirmiausia pasireiškia muzikinio ugdymo srityje. Dauguma mokyklą lankančių vaikų groja bent vienu muzikos instrumentu (fleita, smuiku, pianinu, gitara, violončele), rengia rečitalius, groja kameriniuose klasės koncertuose, kurie vyksta miesto muziejų salėse. Kiekvienais metais mokykla organizuoja Kalėdinius miuziklus įvairiose miesto erdvėse.

Dirbant Suzuki metodu tėvų dalyvavimas vaikų ugdyme yra įprastas reiškinys ir viena iš sėkmingą ugdymą užtikrinančių sąlygų. Mokinių tėvai dalyvauja pamokose, jų užklasinėje veikloje, glaudžiai bendradarbiauja su pedagogais sėkmingo savo vaikų ugdymosi labui.
Netradicinio ugdymo patirties mokytojai semiasi iš Europos Suzuki Asociacijos ekspertų. Vaikai, tėvai ir mokytojai dalyvauja tarptautinėse Suzuki stovyklose Lietuvoje bei Europoje.


Kaip auga žodis Kauno „Vėtrungės" pradinėje
 
Daugiau
 
Kauno „Vėtrungės“ pradinės mokyklos projektas „Be pavadinimo“
 
Daugiau
 
Kauno Vėtrungės pradienės mokyklos projektas „Erdvėjimas"
 
Daugiau
 
Kauno Vėtrungės pradienės mokyklos projektas „Misija įmanoma"
 
Daugiau
 
Kauno Vėtrungės pradienės mokyklos projektas „Mokslodromas"
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.