#
#

Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla

Interneto svetainė:  www.vyduno.lt1992 m. pačiame Klaipėdos miesto centre duris atvėrė Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla. Šiais mokslo metais mokykla skaičiuoja jau dvidešimtuosius metus, ir džiaugiasi naujomis erdviomis patalpomis, kur viename pastate telpa visa mokyklos bendruomenė. Džiaugiamės ir didžiuojamės tuo, kad mūsų mokykla truputį kitokia nei kitos Lietuvos mokyklos.

Mes įgyvendiname visos dienos estetinės pakraipos mokyklos modelį, kur harmoningai jungiamas bendrasis ir kryptingas meninis ugdymas. Užėję į mūsų mokyklą tikrai pajusite sklandant kūrybišką atmosferą: iš daugelio klasių girdėsis muzikos garsai, koridoriuose puikuosis dailės darbų ekspozicijos, skelbimų lenta kvies į įvairius renginius. Po pamokų niekas neskuba skirstytis namo: vieni laukia gitaros užsiėmimo, kiti teatro repeticijų, dailės studijos, ar tiesiog su bendraminčiais keliauja aplankyti naujos parodos. Mūsų mokykloje mokosi apie 600 mokinių bei dirba 70 mokytojų. Bendravimas mokykloje paremtas tarpusavio supratimu, pagalba bei draugiškumu. Ir visai nesvarbu kas tu: pirmokas, vienuoliktokas, mokytojas, tėvelis ar pavaduotojas. Džiaugiamės mokykloje susikūrę tokią gerą atmosferą. Taip lengviau mokytis, stebėti, pažinti vieniems kitus ir dalintis džiaugsmais ar rūpesčiais.


Klaipėdos Vydūno vidurinės mokyklos projektas „Bendrakeleiviai"
 
Daugiau
 
Klaipėdos Vydūno vidurinės mokyklos projektas „Kūryba = O2"
 
Daugiau
 
Klaipėdos Vydūno vidurinės projektas „Niekuomet žmogus nėra toks gražus, koks yra kurdamas“
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.