#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Milda Arčikauskaitė


Aš esu Milda Arčikauskaitė, kuri dainuoja ir klausosi - kaip nepaprastai gera turėti šias galimybes - išgauti garsą ir tobulinti jį. Ypač traukia ir domina nekasdieniškas žodžio tarimas, įvairios vokalo technikos, kalbėjimas ir dainavimas įvairiomis kalbomis. Labai įdomu ir smagu dalyvauti koncertuose ir teatro projektuose - teatre jaučiuosi tarsi savo gimtoj vietoj... Įdomu jungti balsą ir judesį - tikiu, jog šokio ir vaidybiniai elementai dera prie dainavimo, sustiprina poveikį.

Tačiau tai ne strakaliojimai, vakarais transliuojami per televiziją, ir ne miuziklas. Mane žavi dramos teatras, avangardas, klasikinės akademinės muzikos ir šiuolaikinio džiazo sintezė, taip pat etniniai motyvai. 

Savo turimas žinias susirankiojau po žiupsnį iš visur: Vilniaus Balio Dvariono muzikos mokykla, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, privačios pamokos, meistriškumo kursai Lietuvoje ir svečiose šalyse. 

Dabar formuoju individualų požiūrį ir suvokimą apie muziką, dainavimą, ir jau 7 metus dalinuosi patirtimi ir sukauptomis žiniomis su mokiniais: privačiai, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje, pastaruoju metu - savo įkurtoje Dainavimo Studijoje Užupio Meno Inkubatoriuje. Savo veikloje jungiu dainavimą, kompoziciją, šokį, vaidybą, literatūrą ir tikiu, jog netolimoje ateityje išsipildys svajonė skirti tam daugiau laiko ir energijos. 

Dirbdama su mokiniais, stengiuosi suderinti konkrečias teorines žinias su natūraliu, emociniu, improvizacinio pobūdžio muzikos ir savo balso pajutimu. Žmogui reikšti save per dainavimą natūralu - juk šis poreikis tęsiasi nuo senovės laikų. Tačiau norint pasiekti aukštų, kokybiškų rezultatų, reikia daug dirbti. Norisi, kad mokiniai suderintų šias dvi kryptis, šiuos du pojūčius savyje ir dirbtų su džiugesiu ir užsidegimu!

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.