#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Salomėja Burneikaitė

Mokykla: Joniškio jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos projektas „10-ties ingridientų receptų knyga“

Mokykla: Mažeikių r. Viekšnių gimnazijos projektas „Savimi pasitikinčių istorija“


Pirmoji mano įgyta profesija – režisūra. Nuo to laiko išmokau daug naujų dalykų ir man patinka nuolat mokytis. Esu Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto lektorė. Visas gyvenimo kelyje įgytas kūrybines praktikas taikau dirbdama su studentais, moksleiviais ir tais, kuriems galiu būti naudinga.

Dar vaikystėje mano gyveną palietė teatras, įtraukė ir jau nebepaleido. Svajonė visada vedė ne tik tolyn – aktorystė, meninis žodis, režisūra, lėlių teatras, dramos ir teatro edukacija, teatrologija, renginių režisūra, tautodailė – bet ir gilyn, link projektinio darbo, naudojant dramos terapijos metodus, kūrybiškumo skleidimosi, naudojant lėlių teatro ar tekstilės technikų galimybes. 

Ilgą laiką, šalia pagrindinių savo pareigų, dirbau mokyklose dramos pedagoge bei renginių režisiere. Nuo tada patirtimi ir atradimais mielai dalinuosi seminaruose, kūrybinėse dirbtuvėse, konferencijose, įvairiuose susitikimuose, stovyklose, festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje. Patyriau, kad teatras daro gyvenimą įdomų dar iš savo pirmųjų teatro vadovų. Ši žinia naujomis galimybėmis tebesiskleidžia man iki šiol. Norisi, kad kuo daugiau jaunų žmonių ir kolegų tai patirtų. Kūrybinės partnerystės – puiki proga tuo įsitikinti dirbant komandoje.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.