#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Dalius Kederys

Mokykla: Vilniaus r. Kalvelių „Aušros“ gimnazijos projektas „Kalvelių futbolo klubas“

Mokykla: Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos projektas „Komandos kūrimas ir įsiklausymo įgūdžių lavinimas kuriant vaizdo laboratoriją“


Mano kūrybinė/profesinė sritis - vaizdo menas. Praktikos: su komanda kūrėme eksperimentinį vaizdo klipą, kurio pagrindas buvo šokis. Projekto esmė - sukurti vizualinį produktą, kurio pagrindas būtų šokis, tačiau žiūrovas jį matytų kaip meninį darbą, kuris patrauktų vaizdu. Patį šokį kūrė šokėjai, o mes su komanda kūrėme vizualizavimą. Su komanda kūrėme vaizdo klipą atlikėjui Markui Palubenkai, kuriame stengėmės vaizdu perteikti dainos žodžius. Darbas prasidėjo nuo scenarijaus - kreipdami dėmesį į žodžius galvojome vietos, paros meto ir oro derinius, kurie labiausiai atspindėtų dainos nuotaiką. Dirbau konsultantu kino forume „Gamtos dienos 2013”. Forumo metu moksleiviai kūrė dokumentinius trumpametražius filmus. Mano darbas buvo padėti jiems vaizdu realizuoti jų idėjas. Kūrybinių partnerysčių „Tinklo susitikimo” renginio įamžinimas - kūriau du filmukus apie renginį. Pirmo tikslas - parodyti, kaip kūrybinių partnerysčių metu pasikeitė mokytojai. Antro tikslas – parodyti, kaip pasikeitė mokiniai. Šiuo metu kuriu dokumentinį trumpametražį filmą apie “NordBaltic incubator” projektą. 

Mokymosi procese matau didelę perspektyvą spendžiant mokiniams kylančias problemas, kuriam vaizdo klipus apie tas problemas. Manau, tokiu būdu jiems pavyktų ne tik jas išspręsti, bet ir atkreipti mokytojų ar tėvų dėmesį, jeigu jie nemato tų problemų. 

Šiuo metu groju muzikos grupėje būgnais - tai hobis, kuris padeda atsipalaiduoti. Taip pat mėgstu keliauti. Man patinka pažinti ne tik užsienio šalis, bet ir šalį, miestą kuriame gyvenu, tad vertinu ir keliones po Lietuvą.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.