#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Darius Linartas

Mokykla: Šiaulių r. Raudėnų mokyklos projektas „Erdvė kaip kūrybos, mokslo ir bendravimo LEGO“


Esu architektas, tačiau niekuomet nenorėjau užsidaryti vienos veiklos ar siauros specializacijos rėmuose. Todėl 1997 metais, baigęs Vilniaus Gedimino technikos universiteto architektūros magistrantūrą, greta praktinio darbo projektavimo firmoje papildomai pasirinkau dėstymą tame pačiame universitete. Vedžiau architektūrinės grafikos, piešimo, dizaino, vėliau pastatų ir interjero projektavimo, architektūrinės kompozicijos disciplinas. Dar studijų metais ėmiau rašyti straipsnius į kultūrinius ir profesinius leidinius („Kultūros barai“, „Archiforma“, „Arkitektas“, „Statybų pilotas“). Grafomaniniai polinkiai palaipsniui atvedė į doktorantūros studijas. 2011 sėkmingai apgyniau disertaciją ir įgijau menotyros daktaro laipsnį. Periodiškai dalyvauju architektūros konkursuose, kurie suteikia galimybę lavinti kūrybinius „raumenis“, tobulinti komandinio darbo įgūdžius, bendradarbiauti su kitų sričių menininkais ir specialistais. 

Manau, kad architektūrai būdingas įvairių meninių ir techninių įgūdžių derinimas turi itin plačias trapdisciplininio pritaikymo galimybes, kurias riboja nebent mūsų suvokimo stereotipai, nuo kurių norėtųsi pabėgti. Domėjimosi, mokymosi ir tobulėjimo procesas turi vykti visą gyvenimą. Dėl to nuolat kažkuo domiuosi ¬– kinas, fotografija, kompiuterinė grafika, dviračių konstravimas, politika, naujos, neišbandytos veiklos sritys, bendradarbiavimo projektai ar tiesiog bendravimas.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.