#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Auksė Luišaitė

Mokykla: Utenos Krašuonos progimnazijos projektas „Aš noriu pasakyti, kad man sunku nejudėti“


Daugelį metų buvau šokių grupės LEGENDA vadovė ir choreografė, turiu Šokio pedagogikos profesinio bakalauro diplomą; aštuonerius metus koordinuoju įvairius projektus, susijusius su šiuolaikiniu šokiu; nuo 2004 m. praktikuoju Pilateso metodą, o pastaruosius penketą metų – šokio-judesio terapiją. 

Mano gyvenimo moto – „Gyvenu, nes šoku“: šokis man yra ne tik būdas išreikšti save – tai ir susitikimas su savimi ir kitais, judėjimas savęs ir savo pažinimo link. Šokau nuo pat ankstyvos vaikystės, būdama 19 m. sukūriau šokių grupę, tačiau be(si)mokydama tam tikromis struktūromis grįsto šokio, pasigedau didesnės kūno judėjimo laisvės, kurioje galima būtų išreikšti potyrius, emocijas, jausmus, kurioje nebūtų vietos savęs lyginimui su kitais ir vertinimams „aš tai darau geriau/blogiau“. Šią nišą užpildė prieš keletą metų baigtas integruotos šokio-judesio psichologijos ir psichoterapijos kursas. 

Man tai atvėrė naują erdvę savęs pažinimui bei priėmimui, asmeniniam augimui, atsipalaidavimui, savistabai. Atėjo tvirtas suvokimas, kad geriausius rezultatus duoda darbas visose trijose erdvėse – kūne, prote ir jausmuose. Tad mano užsiėmimai, kuriais ir noriu pasidalinti su jaunais žmonėmis, vadinasi šokio-judesio praktika. Mano tikslas – sukurti saugią erdvę, kurioje galima būtų vystyti kūrybiškumą, atsipalaiduoti nuo susikaupusių įtampų, priimti kūno siunčiamus signalus ir taip išmokti daugiau (pasi)tikėti savimi, savo išskirtinumu. Tikiu, kad tokioje erdvėje įmanomi pokyčiai ir asmeninis augimas.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.